Автор Тема: битка в зона  (Прочетена 1267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
битка в зона
« -: Февруари 05, 2011, 09:52:31 am »
правя битка в зона с герой ShadowSnake, побеждавам го, НО ми дажа моментално 2-ра  битка със същия герой в която моя герой е без наемници. Е КАК СТАВА ТАКА =това с цел ли е направено да имат геройте по големи разходи за поправки и да им е по гадно в играта , господа не бързайте с нови промени , от рода на приключения, нови провки и др, имате толкова бакий да си оправите. отстранете старите бъгове а тогава . стига с тая лакомия
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:битка в зона
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2011, 02:16:16 pm »
ех, витя, витя… добре, че не решаваш ти какво да се слага в играта… че току-виж сме останали само с све бойни зони и който влезе системата ти праща съобщение и търчиш с изплезен език преди да е избягал за да го лупнеш…

и спри да ползваш Опера поне за Героя… тя има един неприятен проблем с двойно изпращане на едни и същи данни…

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:битка в зона
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2011, 03:11:45 pm »
не ползвам опера а Mozilla , и не от твоето мнение се нуждая. това е бъг и не е прецедент. трябва да го отстранят все някога, но месеците си течат а бъга е пак налице
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Kilgor

  • Гост
Re:битка в зона
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2011, 03:37:47 pm »
БЪГ е това. Случвало ми се е и на мен и на други герой. Понякога и 5-6 битки можеш да направиш без наемници, след като само веднъж си кликнал битка.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:битка в зона
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2011, 09:48:43 am »
L    
[Мистик]
AMATIORA
   59    58    Виж    [Към списъка с любими]
2    W    
[Мистик]
AMATIORA
   59    58    Виж ====поредния бъг днес, то вс ден се случва тоя проблем. бия на 1 битка, упонента няма кръв, както и наемниците му, и веднага моментално 2 битка в която героя ми е сам, а упонента ми е  с 3  живи наемници , това се случва ежедневно по няколко пъти
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:битка в зона
« Отговор #5 -: Февруари 06, 2011, 10:05:31 am »
 :o Викторе да знаеш имаш магия  *hihi*
Толкова народ утрепа ,че хората в Сливен ходят при циганките да ти правят чернии магии :D

ps Беше се случило след битка същия победен да направи за 5-10 сек още 3-4 битки-фиктивни-умрял но е на линия за бой. Това беше преди 2 месеца в "Прерийното море" .
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))