Автор Тема: Проклятието на мрака ?  (Прочетена 2010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kilgor

  • Гост
Проклятието на мрака ?
« -: Юли 18, 2009, 01:47:57 pm »
Какво точно прави ?

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #1 -: Юли 18, 2009, 01:55:23 pm »
Проклятие на мрака
Намалява уменията на опонентите с 1.
Ниво 1: Проклина 1 противник по време на битката.
Ниво 2: Могат да бъдат прокълнати няколко противника по време на битката.
Ниво 3: Цялата противникова група бива прокълната със 100% шанс за успех.

darksith

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #2 -: Юли 18, 2009, 02:00:37 pm »
Проклятие на мрака
Намалява уменията на опонентите с 1.
Ниво 1: Проклина 1 противник по време на битката.
Ниво 2: Могат да бъдат прокълнати няколко противника по време на битката.
Ниво 3: Цялата противникова група бива прокълната със 100% шанс за успех.
имам две точки от него а не го пише в доклада на нито една битка освен на арената.Според мен не работи  в подземията???

Kilgor

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #3 -: Юли 18, 2009, 02:01:25 pm »
Това ми е ясно.Въпросът е дали това умение просто увеличава броя на противниците които могат да бъдат засегнати от другите умения.Или самото то нанася щети.В докладите не се появява.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #4 -: Юли 18, 2009, 05:06:57 pm »
Това ми е ясно.Въпросът е дали това умение просто увеличава броя на противниците които могат да бъдат засегнати от другите умения.Или самото то нанася щети.В докладите не се появява.

Така както аз го разбирам - то намалява Уменията на противника - ако се биеш например с вълк с умение Бърз - 2, то го намалява на 1.

Ако вложиш 1 точка в проклятието - намалява умението на 1 противник, ако вложиш 3 - ако ще и с 4 вълка да се биеш, ще действа за всички...

Защо не го пише в докладите, вече е въпрос на догадки но може да се провери дали действително действа като се знаят уменията на противниците...

Kilgor

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #5 -: Юли 18, 2009, 05:14:21 pm »
Ами току що проведох битка и уменията които ми приложиха враговете напълно отговаряха на зададените им.Т.е. въпреки 2те разпределени точки които имам не съм им намалил уменията.Доколкото аз го разбирам,това умение увеличава броя на противниците върху които може да се използват другите умения,а самото то не нанася поражения.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #6 -: Юли 18, 2009, 05:57:38 pm »
Но така се припокрива с майсторството. Отделно има нещо подобно и при мистиците на светлината, което трябва да е "контрамагия" на това проклятие Бонус към всички атрибути на членовете на групата. Последното ниво гарантира масов ефект.... но за 3 точки жизненост, сила, ловкост,  точност и интелект, пък било то и на всичките ми съюзници, не ми се дават 300 точки дух.

darksith

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #7 -: Юли 18, 2009, 08:57:55 pm »
Хора дори направих преразпределение на точките с цел проверка.100% не работи и не взима дух в битките в подземията а само на арената.Не знам защо но съм сигурен

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #8 -: Юли 19, 2009, 06:17:55 pm »
Хора дори направих преразпределение на точките с цел проверка.100% не работи и не взима дух в битките в подземията а само на арената.Не знам защо но съм сигурен

Ще го преместя в Проблеми, ако е възможно да го проверят програмистите.

tyty_man85

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #9 -: Юли 19, 2009, 08:46:10 pm »
Ниво 3: Цялата противникова група бива прокълната със 100% шанс за успех. пише 100% но за 3-то ниво за другите шанса е по-малък така 4е всеки път не става поне така мисля и аз го имах но си преразпределих то4ките има много по-добри проклятия от това

Kilgor

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #10 -: Юли 19, 2009, 08:53:45 pm »
Сега като се сбих на Арената за пръв път го видях това умение.В другите битки въобще го няма.

tyty_man85

  • Гост
Re:Проклятието на мрака ?
« Отговор #11 -: Юли 19, 2009, 09:11:43 pm »
аз затова го махнах няма полза от него 30-ниво ми даде да продължа другите магий с няколко то4ки не си  ги хаби за тая тъпа магия има много по-добри