Автор Тема: Ниво на произведени части от комплекти?  (Прочетена 1061 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Нивото на произведените от мен части от комплекти не е х4 ниво, а х8 ниво. Всички части от комплекти от дроп са х4 ниво. Ето три примера.



Моля обяснете това нарочно ли е направено или е грешка?
« Последна редакция: Март 05, 2011, 06:43:00 pm от newcomer »

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ниво на произведени части от комплекти?
« Отговор #1 -: Март 05, 2011, 06:42:22 pm »
Някъде бяха писали за същото ... Нарочно е направено. Предметът взима нивото на рецептата която е използвана. Ако рецептата е 34 ниво ще станат предмети 34 ако е 39 ще станат съответно 39.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ниво на произведени части от комплекти?
« Отговор #2 -: Март 07, 2011, 03:19:21 pm »
Абсолютно вярно.

newcomer

  • Гост
Re:Ниво на произведени части от комплекти?
« Отговор #3 -: Март 07, 2011, 05:09:04 pm »

newcomer

  • Гост
Re:Ниво на произведени части от комплекти?
« Отговор #4 -: Март 07, 2011, 05:22:45 pm »
Моля вижте какви чудеса "произвежда" ИХ системата, които могат да бъдат използвани в цялата категория.

newcomer

  • Гост
Re:Ниво на произведени части от комплекти?
« Отговор #5 -: Март 10, 2011, 06:04:44 pm »
Вероятността за създаването на части от комплект, както всички знаем, е много ниска. Майстора трябва да е достигнал 500 точки в основната си професия, което само по себе си при новите условия е постижение и да има късмет не само да направи част от комплект, но да направи частта от комплект, която му трябва, която му е нужна. При сегашната ситуация, както виждате някои от частите /от дроп или от магазина/ имат страхотни бонуси за които всеки майстор би могъл да си мечтае. Това според мен поставя създаващите продукция в незавидна позиция. Продукцията им може да се използва само в горната част на категорията, докато комплектите от дроп или от магазина могат да се използват в цялата категория. Според мен това е "дискриминиращо" спрямо майсторите.
« Последна редакция: Март 10, 2011, 06:11:17 pm от newcomer »