Автор Тема: Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?  (Прочетена 2258 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« -: Февруари 18, 2011, 08:18:16 pm »
Седа си и се чудя на неадекватния ни пазар в свят 2. Примерно следях двуръките мечове, че си търсих. Та имаше 2-3 лилави за по 7 милиона, в продължение на една седмица. Сега ги гледам още се продават но вече за по 700 000  :D През цялото това време, аз прекупувах 3-4 меча в търсенето си на по-добър докато не намерих моя за 3.2мил.

Та ми е чудно щом са похарчили тез мити бизнесмени към 4-600 000 от лакомия за такси в аукциона, къде ще им излезне сметката като го продадат сега за 700 000?  *xxx*

Същата работа сега гледам с арбалетите и лъковете в к4. Продават някакви криви геги за по 5-6 милиона. А пазар си има, моите арбалетчета, слаби с по 220 атака ги продадох като топъл хляб за по 2мил. Просто не знам на някои хора как им излизат сметките. ???

Бас ловя, че някои от тях скоро, ще ревнат колко скъп им бил крафта и как нововъведенията им прецакали пазара.  :D
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 08:19:48 pm от saadina »

Неактивен jessy91

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2011, 09:21:18 pm »
 *xxx* аз съм нова прочетох какво си написал но наистина незнам как някой може да продава едни епични предмети в категория 2 за по 2-3 милиона след като легендарните са по добри от тях и струват не повече от милион и как е възможно един и същ човек да продава едни и същи епични предмети (ръкавици, ботуши, шлемове и т.н.) днеска го гледам един колан дето го беше пускал по 2 милиона миналите седмици днеска беше 250 000 злато :D явно му е омразнало то няма смисъл аз откаде да правя тези милиони все пак това е 2 категория съобразявайте се малко   :-[ :-X

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2011, 09:29:27 pm »
SMS това е отговора :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2011, 09:52:57 pm »
SMS това е отговора :D :D :D

прав си. Въпреки, че всичките ми закупени диаманти са проплиени в ходове и ордени. Не са ми били нужни никога за друго. Това си е мой начин на игра. Вярвам, че има и хард-кор играчи, които се справят дори и без смс и пейпал. Обикновено те са ядрото което движи и вниква в иргрите.

 То аз и рядко давам пари за игри, но тез наши момци от империя за сега си ги заслужават.

Инак е най правилно да ги влагаш в пари от играта, това си е така.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2011, 10:01:58 pm »
от друга страна 1,2 или 5 милиона все е мизерия, отървават се хората от скраб  :D
прибираи и не ги мисли

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2011, 10:52:14 pm »
от друга страна 1,2 или 5 милиона все е мизерия, отървават се хората от скраб  :D
прибираи и не ги мисли

Прав си, въпреки, че съм зелен и за мен е глупаво, предполагам как е по върховете. От друга страна опита ме учи че върховете са стигнати от хора, които разбират това онова, не от глупаци. От там ми идват и идеите, че "бизнесмените" ще реват скоро за промените в коването.

От една страна ям пангар, че сега се продава меч за 700 000, който ми трябваше преди 2 седмици... и още не е купен. От друга страна хубаво е че има такива ламери да вдигат очакванията, зада си продам дропа от академията на добри цени..... Представи си при положение, че ми трябва арбалет, колко е пеелившо да продавам такъв  :D като тоз хубостник с рецепта за щурмова със стойност 8ккк, аз давам и купих за 7ккк изработена със солидни стойности, той продава рецепта за 8ккк. Дали е достатъно адекватен да си трие сам солта на главата после?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2011, 12:44:20 am »
виж занаятчииските ръкавици колко са на пазара , аз съм взимал 1 за 2.5 и едни за 3ка така че не ги мисли  :D

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2011, 01:45:58 pm »
цените в аукциона се РЕАЛНИ… те отразяват точно желанието на хората да закупят или не един предмет.
който е пуснал нещо твърде високо и иска непременно да го продаде или ще стисне зъби и ще го пуска срещу високата такса или ще си свали гащите за по-ниска цена.
очевидно не се иска само да си добър занаятчия, а и добър търговец. затова и има толкова спекуланти – добри търговци са. следят и гледат кое за колко се пласира и си поемат риска. това е положението.

лично аз съм купувал занаятчийски комплект, к5 за 35млн. но това е инвестиция (не за мен, аз само продавам ресурс), но за един от нашата гилдия. от друга страна веднъж похарчих 120млн. за да обека един чисто нов наемник. просто ей така реших да видя колко пари ще заминат. при това не всичко беше лилаво, да не говорим някои лилави колко криви бонуси имаха. все пак най-читавите неща занаятчиите си ги носят или ги дават на други в гилдията (както и продават тук, във форума), а „тъпите епици“ отиват на пазара за да могат и останалите да се пременят като принцески в лилаво  *hihi*

Неактивен jessy91

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2011, 04:19:03 pm »
абе друго имах предвид но нищо... те някой си правят сметката и си продават едни и същи предмети само незнам как си ги размножават...

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2011, 05:04:25 pm »
Абе аз не мога разбера какъв ви е проблема.Да си пускат нещата ако ще и за по 100млн бройката кво ви дреме на вас?Или взимате или не това е.Стига гледали в паницата на другите  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Бизнесмене колко прави 2 и 2 ?
« Отговор #10 -: Февруари 20, 2011, 12:26:30 am »
Ами ако беше обърнал внимание щеше да видиш , че повечето са от дроп.
Аз имам 3 такива епични меча и ги продавам макс 2м иначе ми пълнят раниците. Имам и около десетина легендарни.