Автор Тема: проблем с копаенето на ресурси  (Прочетена 1006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
проблем с копаенето на ресурси
« -: Февруари 21, 2011, 12:01:19 pm »
здр забелязах следното нещо!Когато приемам приключенията за изпълнение в категория 5 и имам да изкопавам ресурси в една и съща провнинция но от различни приключения ресурса не ми се нулира Имам предвид че да речем на стъпка 5 от приключение 1 имам да изкопая 30 платина и на стъка 8 от приключение 2 имам също да изкопая 40платина когато изпълня 5та стъпка от прикючение1 и си взема наградата в стъпка 8 продължава да мистои 30/40 което е малко объркващо защото не мога да помня за всяко прикючение по колко съм изкопал и да си следя ресурса защото както се предполага съм и миниор и това хептем обърква нещата! ако е възможно да погледнете този проблем и дали други играчи имат такъв не пиша акаунт защото не съм сигруен дали и при други е така

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с копаенето на ресурси
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2011, 12:04:38 pm »
Подобно нещо би трябвало да се случи ако по едно и също време са активни и двете стъпки от въпросните две приключения и предполагам самата игра не може да предположи дали в момента изпълняваш стъпка 5 от приключение А или стъпка 8 от приключение Б и затова ги отчита и на двете.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:проблем с копаенето на ресурси
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2011, 12:07:30 pm »
да но след като съм прикючил с копаенето от 1вата стъпка защо не ми ги маха да се обърква в началото когато копя ок няма проблем но след като я изпъля да ги трие автоматично а и като събирам руда също ми се трупа но не я приема за приключението ако съм я копал другаде което е нормално но така се обърквам и не знам колко още ми остава да копая за това прикючение!