Автор Тема: Приключения в 7-ма категория?  (Прочетена 2080 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Приключения в 7-ма категория?
« -: Август 28, 2011, 08:15:28 pm »
Само ДВЕ? ???
Защо само две? :o
Не ми казвайте, че били много трудни - те няма как да не бъдат. Но се предполага, че и героят, стигнал до тях, съвсем няма да е слабак, нали?
Приключенията в 6-та бяха много интерсни - то едни зони, то едни бехемоти, морски демони, вълчища, мамути, едни красотии! От приключенията в 6-та съм стреснат, трогнат, очарован...
От тези в 7-ма съм само стреснат. По-точно - от техния брой. Ще има ли други? ???
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключения в 7-ма категория?
« Отговор #1 -: Август 28, 2011, 09:30:22 pm »
Каква трагедия какво нещо  :D.
Мини тях пък тогава мисли за други приключения.И в 6та като се пусна бяха по-малко после с включването на другата част пуснаха и още така,че предполагам и в 7ма ще има още приключения.Кой знае може би чак януари ще са с новите промени които ще вкарат или по-скоро.Ще играем ще видим.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Приключения в 7-ма категория?
« Отговор #2 -: Август 28, 2011, 10:53:11 pm »
Трагедия, зер!
В шеста категория когато за малко ти омръзне едното - продължаваш другите. Запецнеш ли на всичките - оборудваш по-добре наемниците, а после минаваш от раз всички стъпки, в които си се препънал. Експериментираш да изпълниш наведнъж бойни мисии от 3, че и 4 приключения наведнъж. Стигаш до занаятчийските мисии в няколко приключения и като почнеш едната - изпълняваш и останалите...
А в седма изборът е съвсем малък. *UNDECIDED*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Приключения в 7-ма категория?
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2011, 12:45:11 am »
Каква трагедия какво нещо  :D.
Мини тях пък тогава мисли за други приключения.
Е, на - едното вече го минах, в другото съм на последна стъпка...
А героят ми е едва 61 ниво - млад и зелен.
Има трето приключение, но то се получава като станеш 69 ниво. Е, да - ама аз какво да правя, докато стана 69 ниво?
Скука, брато, скука. ???
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Приключения в 7-ма категория?
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2011, 06:51:50 am »
Освен да биеш за опит или да фермиш някъде ако има възможност друго няма какво да правиш.Това е един от недостатъците да се буташ напред като се отвори нова категория.
Съмнявам се да са само 2 приключения просто може би останалите не са написани или и аз не знам какво.И ще бъдат вкарани след време когато си реснал и не може да ги приемеш   :D.Моя съвет вдигай си левела така,ще ти е по-лесно за останалите приключения когато ги вкарат  ;)