Автор Тема: "Многострадална Геновева" или копаене на камъни при шанс рядко 1-1  (Прочетена 4816 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Е чак всичко не ... задачата ти може и да е сгрешена ;) Ама после като вземете 300дм от епичния чук не се оплаквате нали ? ;)
Задачите вече са ми оправени . Тези дни ги погледнах отново и не са с астрономически цифри , а епични инструменти не продавам .

Обещах да пущам доклад и за герой , който копае в зона без мина .

1. Обикновен нешлифован смарагд    14%    42    6  /Ресурси в бонус-Сапфир    1

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
7.Обикновен нешлифован смарагд    10%    10    1
8.Обикновен нешлифован смарагд    10%    10    1
9.Обикновен нешлифован смарагд    30%    20    6
« Последна редакция: Март 02, 2011, 10:31:59 am от styrshel »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
2.Обикновен нешлифован смарагд    37%    24    9  /зона без мина/
3.Обикновен нешлифован смарагд    20%    24    5  /зона без мина/
« Последна редакция: Март 02, 2011, 11:51:40 pm от styrshel »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
2.Обикновен нешлифован смарагд    37%    24    9  /зона без мина/
доволно ..колко повече ?
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Удрям чертата с една стъпка от приключението .

Резултат 120 хода за 24 броя смарагди . диамантите за бързо копаене отделно .

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
доволно ..колко повече ?

Въпроса не опира до колко повече или колко по-малко . Изложих цялата статистика за зона с мина в опасна зона и свободна зона без мина .
Още не ми е ясно каква е целта на мините за камъни при положение , че зоната в свободна , където шанса за изкопаване трябва да е по-слаб , а и липсата на мина трябва да се отразява не оказа никаква разлика  на добитото количество камъни .
Ще си продължа да си пущам докладите и ако има желаещи могат да се включат в статистиката .

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил


А за това какво ще кажете. То бива бива, ама това вече е прекалено. После що се отказват хората да играят.Какъв е тоя шанс, че от 48 опита само 1 успешен.Верно никой не ме кара на сила да играя, но то и желание да имаш, такива подигравки направо го убиват. За какво да си плащаме премиуми и другите неща за занаята, като резултатите са повече от плачевни. Все повече и повече неща се развалят в играта. Вместо да става по добра и забавна, напротив, точно обратното.
Не казвам че играта не е хубава, но.....

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
А най- кофтито е че никой не ни обръща внимание :'( 

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Е намалиха задачите на ювелирите на половина. Това ако не е обръщане на внимание...
Колкото до платината във вечно белите, според мене е напълно нормално. Там шанса си е под 10%. Колко си вадил най-много от 48 хода?

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Не помня точно, но 5 не ми се е случвало. То рядко натрупвам по толкова ходове. А дали е нормално, не знам. Само че както казах, малко хора го приемат за нормално и за това и намаляват играчите. Според теб ако изкараш 100 платина от цял премиум, после от 50-те кюлчета направиш 25 бижута, от тях, 1-2 епика да излязат и от тия 2 епика и 2-та не стават. Е ти кажи, ще имаш ли желание пак да се мъчиш ? ще ти се играе ли пак ?
Все пак да не забравяме, че това е една игра, която предполагам е създадена за забавление.
Всъщмост, според мен не е нормален тоя шанс. Ми я си представи, ако копаеш без премиум. Колко време ще ги копаеш тея 100 платинена руда?
48=1 успешни, пак казвам въобще не е нормално. Копал съм и ванадий и абанос, но такова нещо не ми се е случвало.
Колкото до шанса във вечно белите, то и в етерния е така. Днес копах лунен камък там. От 48 опита, май изкопах 2, не запомних точно, че пак се ядосах много. Обаче имаше и по 2 сапфира,2 рубина и 2 обсидиана  :o Еми не знам как се определят шансовете, ама не трябва ли специалните да се намират много по рядко от обикновенните. Искам да ти кажа, че до сега, камъни съм копал повече във вечно белите и да речем от 20 хода съм вадил най малко 17.
Нещо не е наред с тоя шанс от известно време.