Автор Тема: Циркон  (Прочетена 1433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Циркон
« -: Март 16, 2011, 10:06:20 pm »
От доста време не бях майсторил нищо,та днес реших да поработя малко в работилницата категория 6.Чукнах 43 хода изкарах два епика,арбалети (единия даже без обсег)Няма лошо,шанса за епик ми е под 9% Но проблема е друг,всичкия ресурс за дадена изработка може да се набави доста лесно с изключение на циркона,а всяка добра изработка в шеста категория изисква поне един циркон.
Та намалихте % за занаят да хабим повече ресур за изработка,но защо намалихте дропа на циркон,та да се чудим от къде да го намерим за да може да работим?
Мисля,че вече има дефецит на циркон и занаятите в шеста категория боксуват.
Ще помоля колегите да посват мнения в темата и да видим как да решим проблема с ресурса,че занаята в шеста категория е на изчезване!

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Циркон
« Отговор #1 -: Март 16, 2011, 10:27:05 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=24552.0

Метни един поглед тук и всичко ще ти се изясни. И както ти прави впечатление ..... нито един от работещите по играта не каза нищо
« Последна редакция: Март 16, 2011, 10:29:24 pm от Dilo »

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Циркон
« Отговор #2 -: Март 16, 2011, 10:53:44 pm »
Аз тая тема я прегледах тогава,но не обърнах голямо значение на проблема,доде не почнах да работя в работилницата.Видях как 43 циркона се изпариха за 10 минути за два епика.  :D  Другия ресурс който изхабих за изработката на тия 43 хода не ме бърка толкова колкото циркона,щото за циркона съм зависим от неясни за мен обстоятелства.Другия ресурс мога да си го добия.

0z1ris

  • Гост
Re:Циркон
« Отговор #3 -: Март 17, 2011, 06:30:17 pm »
Матроса е много прав какво стана с тия циркони как да седна да си направя оръжия за наемниците като и 3 те вида арбалети които стават за нещо в 6та искат циркон,а циркон няма никакъв.С 5 героя 6та  и от близо месец съм събрал я има я нема 20 циркончета и наи малко още толкова обсидиани,за чии .... са ми тия обсидиани в 6та.Всичките смислени дрехи и бижута искат циркон а за направата на 1 лилав боклук отиват по 30-40 опита.Някъде от 3-4 лилави предмети 1 е епичен другото скрап,а уж щяха да бъдат по добри изработките,същото си е като преди само дето сега отиват повече диаманти за чукове и бърза изработка,но и така пак работим понякога поне за нас си.Че ако не си с хубави епици(особенно оръжията,арбалетите поне 700 максимални поражения и обсег)като идеш да биеш некакви изродени мобове с ненормални брони и количества кръв и всяка 2ра битка си с половината наемници измрели,да не говорим че дропа дето го пускат едва стига да си покриеш колбите и надниците,камо ли поправките.Затова искаш не искаш циклиш като идиот в брода на реката че са лесни и пускат малко повечко предмети,колкото да вържеш бюджета.
    Направихте една торба промени за да забавите играта и да увеличите разхода на диаманти,дотук добре.Само че играта стана по бавна и от кралствата(който я е играл знае колко мудна игра е).А  как да се хабят повече диаманти,като се купуват допълнителните ходове ли?Единствения по смислен начин е с изработки,но за целта са необходими ресурси,а наи важния от тях се пуска от играта няма как да идеш и просто да го изкопаеш,не и в количествата в които е необходим.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Циркон
« Отговор #4 -: Март 17, 2011, 06:47:12 pm »
Май никой несе е сетил защо няма циркони, ще ви го обясни просто и ясно.

Цирконите неса спрели да падат, просто хуманоидите които ги пускаха най много, тези на седма стъпка от крилата на силата които са 55 ниво, бяха спряни.След като направиха така че да се затваря "тунела" след като се мине определената бройка противници в дадена точка от приключение, тази зона се затвори и няма как да се фарми.Лично на мен от тях ми падаха най-много циркони, от 40 битки поне 7-8, ако не и повече.

Айде със здраве от мене.

0z1ris

  • Гост
Re:Циркон
« Отговор #5 -: Март 17, 2011, 10:35:12 pm »
Тук не позна.Да там може и да са падали наи много,но аз никога не съм фармил там,спряха я малко преди да я стигна.Това някъде около коледа беше.Знам че в началото като я пуснаха 6та падаха много циркони,цената им беше смешно ниска и така си седяха че нямаше кои да ги купи,но това беше преди доста време.Аз за тия 4-5 месеца откакто съм в 6та с 5героя съм събрал към 200 циркона,но успях да развия занаят малко преди промените та се наложи да работя,като цяло след тях.И с 200 циркона,които да са станали около 400-500 след обработката облякох 1 герои и няколко наемника,а другите кога като станат 67 ниво ли.Наскоро от 70 опита за арбалет 1 лилав боклук извадих и там и отиде на боклука.Проблема не е в това,че някъде е пускало много циркони при определени условия и че са го спрели.Проблема е че се направиха промени,които доведоха да сериозно увеличаване на изработките,а ресурса необходим за тях,специалните камъни(в случая говорим за циркон,но доколкото знам и с перлите е същото положение),които падат като дроп при битките се намалиха или наи малкото са останали на същото ниво,което ако преди е било задоволително то сега е краино недостатъчно.За копаене на специалните камъни въобще не искам да говоря,че там е една ,даже не съм сигурен дали може да ти падне циркон от копаене.