Автор Тема: бъг бъг бъг  (Прочетена 2646 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
бъг бъг бъг
« -: Март 09, 2011, 09:58:49 am »
господа админи,докога ще ни падат червени точки а вие ще си мирвате и няма да взимате мерки срещу този според мен бъг.за всичко друго взимате отношение и го коментирате но за това си мълчите.нестига че дропа в т6 е направо обидно слаб но и малкото което ни дава не можем да разберем какво е.моля оправете го веднъж завинаги

kosiger-2
« Последна редакция: Март 14, 2011, 11:53:29 am от kosiger »

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #1 -: Март 09, 2011, 10:02:39 am »
Аз съм докладвал като съм виждал на случаини герои и са го оправяли но на вас не знам защо
На някои тези топки им носят късмет *hihi*
viruskiril свят-2

kosiger

  • Гост
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #2 -: Март 11, 2011, 08:06:52 am »
Господа,бихте ли ми оправили този незначителен бъг.



по цял ден бъхтим за по 1-2 циркона или обсидианта и когато евентуално ми пусне се появява топката.
а може и да е всичко- от бананче до част от някой сет.до сега ги изхвърлях но невиждам да се работи по отстраняването на проблема,а точно обратното-зачестява падането на такива топки.благодаря ако го оправите и ми възстановите евентуалния дроп който е бил генериран.

kosiger-свят 2

kosiger

  • Гост
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #3 -: Март 11, 2011, 04:32:47 pm »

kosiger

  • Гост

kosiger

  • Гост
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #5 -: Март 14, 2011, 11:48:40 am »


вече 5 ден мина ,а от екипа ни дума ,ни вопъл,ни стон.......

Неактивен i1978

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 62
  • Karma: +6/-23
    • Профил
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #6 -: Март 14, 2011, 03:34:01 pm »
И при мене има две такива червени точки. Това, какво би трябвало да бъде по принцип????????!!!!!!!???????

kosiger

  • Гост
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #7 -: Март 14, 2011, 03:46:27 pm »
И при мене има две такива червени точки. Това, какво би трябвало да бъде по принцип????????!!!!!!!???????


казва ли ти някой *UNDECIDED* *UNDECIDED* *UNDECIDED* а ако попиташ се започват некви мрънканици и тем подобни и пак няма разумен отговор *UNDECIDED* *UNDECIDED* *UNDECIDED*ако е за някакво наказание ще отговарят всички накуп,но понеже е проблем и те незнаят /може би/ какъв е и откъде идва предприемат тактиката на мълчанието.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #8 -: Март 14, 2011, 04:14:54 pm »
Доколкото разбрах се опитват да открият глобално решение на проблема защото има страшно много подобни случай и неможе 1 по 1 да се оправят защото всеки ден изникват нови. (това е по непотвърдена информация ) :)

kosiger

  • Гост
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #9 -: Март 14, 2011, 04:36:33 pm »
Доколкото разбрах се опитват да открият глобално решение на проблема защото има страшно много подобни случай и неможе 1 по 1 да се оправят защото всеки ден изникват нови. (това е по непотвърдена информация ) :)

ако действително е така,нищо не пречи да драснат една новина в играта че се търси проблема и ние ще проявим разбиране и нужното търпение докато се отстрани

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #10 -: Март 14, 2011, 04:49:54 pm »
ако действително е така,нищо не пречи да драснат една новина в играта че се търси проблема и ние ще проявим разбиране и нужното търпение докато се отстрани

Знам , че примера , който ще дам не е удачен имайки предвид твоя проблем ,  но въпреки това.

Какво се случи като екипа на ИХ каза ,че се работи по 7-ма категория , даже се пуснаха и скрийн- шотове на новите провинции и прочие?

Всяка седмица , ако не и по на често има личности , които пускат теми в секция въпроси : "7-ма категория" , "Ще има ли?" , "7-ма........." и тн. и тн..

Но иначе с две ръце те подкрепям , че е по-добре да се даде някаква информация относно възникналия проблем с един , двама или десет играчи, отколкото да се запазва мълчание и да ги държат в невидение какво точно се случва.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #11 -: Март 14, 2011, 05:22:39 pm »
Пак казвам Непотвърдена информация. Иначе да би било много хубаво да се съобщи отнякъде че се работи по върпоса да не изникват теми през ден за тези точки от ядосани хора ;)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #12 -: Март 16, 2011, 09:24:31 am »
Червената топка е символ за предмети които са премахнати от играта/или още не са въведени/ , но по една или друга причина се генерират . Не може да се ползват - може да ги изхвърлите в някой магазин и да не Ви заемат място.
За по- бързо намиране и отстраняване съобщавайте по-възможност и зоните в които се генерират.

Неактивен sonyimp11

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-10
    • Профил
Re:бъг бъг бъг
« Отговор #13 -: Март 18, 2011, 02:28:27 pm »
и на мен ми падна чевена топка още в 1 категория какви ще са тези нови предмети... и това беше преди 1 месец и топката си изчезна без да я пипам