Автор Тема: Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?  (Прочетена 1786 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Imperator666

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 77
  • Karma: +7/-23
    • Профил
    
Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?
Здравейте, виждам че предишната тема е заключена, а ситуацията е същата !?  ???
Better to reign in hell than to serve in heaven

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?
« Отговор #1 -: Ноември 07, 2011, 11:34:53 am »
при всичките ми герои го отчита коректно което значи че проблема при е теб. по-добре дай някакви обяснения какво точно си правил за да могат от екипа да симулират всичко и да видят от къде произтича проблема и дали е само визуален или не. освен това шанс за дроп е именно шанс. за всяка битка се хвърля зара и има според думите ти 61% да се падне/ат предмет/и но пак остават 39% да не се падне нищо. така че освен че не даваш нищо което да спомогне да се разбере какъв е проблема това че не са ти са паднали предмети може да е просто лош късмет а не някакъв проблем.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Imperator666

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 77
  • Karma: +7/-23
    • Профил
Re:Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?
« Отговор #2 -: Ноември 07, 2011, 11:58:47 am »
при всичките ми герои го отчита коректно което значи че проблема при е теб. по-добре дай някакви обяснения какво точно си правил за да могат от екипа да симулират всичко и да видят от къде произтича проблема и дали е само визуален или не. освен това шанс за дроп е именно шанс. за всяка битка се хвърля зара и има според думите ти 61% да се падне/ат предмет/и но пак остават 39% да не се падне нищо. така че освен че не даваш нищо което да спомогне да се разбере какъв е проблема това че не са ти са паднали предмети може да е просто лош късмет а не някакъв проблем.
Така, ситуацията е:

като идеята ми е само с един наемник да прехвърля границата от 100%, която е максималната
проблема неможе да е при мен, защото влизам и през Mozilla и през Chrome и при това - от 2 различни държави...
Просто всичко си беше ОК до скоро, но от извесно време спря да пуска, и така вече две седмици, тогава забелязах разминаването. Ако е само графичен "дефект", а просто страдам от лош късмет... ОК, но да се заключи тема без никакъв отговор... *hmm*, а колкото до това какво аз съм правил - просто съм играл, идва последната битка в многостепенната и гледам да махам наемници, но дропа да не пада под 100% !?
Better to reign in hell than to serve in heaven

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?
« Отговор #3 -: Ноември 07, 2011, 12:08:16 pm »
Така, ситуацията е:
като идеята ми е само с един наемник да прехвърля границата от 100%, която е максималната


ми маркирай го тоя наемник с човка за да видим колко ще даде

Неактивен Imperator666

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 77
  • Karma: +7/-23
    • Профил
Re:Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2011, 04:31:20 pm »
Вече не дава и 2% - дава 0%  *xxx*
Благодаря за "вниманието"
Заклювайте и тая тема  *freak*
Интересно защо изтрихте въпроса ми "кой чете въпросите тук" от предишната тема, а направо я заключихте!? Толкава ли е сложно да отговорите!?
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 04:41:12 pm от Imperator666 »
Better to reign in hell than to serve in heaven

Неактивен Imperator666

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 77
  • Karma: +7/-23
    • Профил
Re:Защо не отчита вярно % "ДРОП НА ПРЕДМЕТИ ?
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2011, 08:26:01 pm »
Просто ако е възможно администратори да изкажат мнение  ??? зашото аз забелязам явен проблем
аз заключвам за да няма спам
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 08:29:34 pm от Imperator666 »
Better to reign in hell than to serve in heaven