Автор Тема: Мистик  (Прочетена 1219 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Мистик
« -: Юли 19, 2009, 07:51:06 pm »
След 15 ниво кое е по-добре да избера мистик на светлината или на тъмнината

Неактивен DraGoNStyLeR

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 84
  • Karma: +3/-13
    • Профил
Re:Мистик
« Отговор #1 -: Юли 19, 2009, 07:53:06 pm »
виж пич играя от днес и немога ти помогна но според мен на тъмнината По-готино Звучи :Д . Но ти решаваш :Д

Неактивен gosho98

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +9/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Мистик
« Отговор #2 -: Юли 19, 2009, 07:57:02 pm »
Да видим какво ще кажат по опитните

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Мистик
« Отговор #3 -: Юли 19, 2009, 08:23:15 pm »
До голяма степен магиите им са еднакви или се неутрализират. Но мистикът на тъмнината има две доста потресаващи проклятия- загуба на фокус и вцепеняване. Не съм запознат как точно са процентите шанс, но загубата на фокус е доста лошо нещо, понеже при всяко използване сваля шанса за критичен удар на противника с определен процент (много гадно на арената). Вцепеняването също си няма еквивалент/неутрализация при мистика на светлината, който от своя страна общо-взето може да увеличава точност, ловкост, живот и сила на всеки от групата, плюс да развива майсторство в лекуването, което е полезно за битки 5 в 5 на арената най-вече.

Божествена благословия и Проклятие на мрака още са с неясно действие (поне за мен). А това, че мистикът на мрака има умения, на които мистикът на светлината няма "еквивалентни", не го прави по-добър избор. В група от герои е препоръчително да фигурират и двамата, всеки си има силни страни (например по 50 допълнителна точност на член от групата или пък въпросното сваляне на шансовете за критичен).

tyty_man85

  • Гост
Re:Мистик
« Отговор #4 -: Юли 19, 2009, 08:34:10 pm »
мистика на тъмнината естествено страшни магий има и проклятия докато другия бастун помага на на твоите съязници като ги пълни с кръв и т.н.