Автор Тема: Предложение за улеснение  (Прочетена 1622 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Предложение за улеснение
« -: Март 30, 2011, 11:08:52 am »
Здравейте.Може ли да се направи малки промени в играта?
На пазара когато си търсиш предмет да има разделение от 30 до 35 ниво и 0т 35 до 40 ниво-примерно.Предлагам това защото е трудно ако има 50 артикула от вид, трябва да се оглеждат един по един.А когато има разделение ще може да си ги подредим по цена или свършващо време и да си избираме.
Друго, което искам да засегна е склада.Мисля че преди време имаше такова питане, да се сложи "Следваща страница" и "Предишна страница" и в горния край, за да не се налага постоянно да слизаме най-долу за да отидем напред или назад.И когато продаваме от склада в магазина да не се връща на първата страница.Може и да се добави бутон към Гилдията.Защото пак е голяма играчка да искаш да дадеш на някой предмети.Ако ти е пълна раницата трябва да ги изпратиш в дома.После да размениш предметите в раницата и тогава да сложиш в гилдията.

Предложенията може да не са кой знае какви, но ако се направят ще има доста улеснения, особено на пазара

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Предложение за улеснение
« Отговор #1 -: Март 30, 2011, 01:09:38 pm »
Предожениата са страхотни, ако се реализират в играта ще е много полезно за всички.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Предложение за улеснение
« Отговор #2 -: Март 30, 2011, 02:14:14 pm »
Аз имам още едно като се влиза в Цели комплекти да се раздели на 2-ра 3-та 4-та 5-та и 6-та категория

Защото понякога са пуснати много комплекти на пазара а като вляза там компютъра много ми зацепва и като има 2-3 страниици комплекти е ужасно
viruskiril свят-2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Предложение за улеснение
« Отговор #3 -: Март 30, 2011, 05:35:01 pm »
С три ръце за. :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Предложение за улеснение
« Отговор #4 -: Март 31, 2011, 09:35:37 pm »
Благодаря за бутончето за наемане на наемниците наведнъж.Може ли да се направи и такава отметка за лекуване на всички наемници едновременно?