Автор Тема: Е това вече не го разбирам  (Прочетена 2190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sansusi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +13/-4
  • THE HELL SONG!
    • Профил
Е това вече не го разбирам
« -: Януари 02, 2014, 03:52:11 pm »
Добре интересно ми е как мамута, куча му майка, ми вкара 3 удара на преследвача най-силния и го уби, при положение, че ловкостта му надминава тройно, че и малко повече точността му на мамута. Какво е това в тая игра . Кви са тея нереални шансове как искате да го убия при положение, че или показателите или бъркат или просто тоя мамут е извадил такъв невероятен късмет, че направо..
Нито веднъж не го пропусна а му е тройно по-голяма ловкостта на моя преследвач от точността на тъпия мамут. Това бъг ли е или такъв е шанса?!? Сигурно това ви е мотото: не може със силни ловци и преследвачи да се мине. Шансовете ги заеби. Само те будалкаме тука. Трябва да събирам тука некви ненормални суми за да екипирам наемниците си и за какво... Преди хубаВИ за били навремето, когато не сте си направили труда да ги Nerf-нете , ама сега не са толкоз...
« Последна редакция: Януари 02, 2014, 06:59:31 pm от sansusi »
░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░​░█
░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░​░░█
█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒​▒▒▒█
█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀​▀▀▄▒█
░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░​█░░█
░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀█​█░█
░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░​█
░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████​░█
░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░​░█
░░░░░░▀▄▄░▒▒▒

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Е това вече не го разбирам
« Отговор #1 -: Януари 02, 2014, 04:29:14 pm »
за кой мамут става въпрос.но и двата падат в обсега с екипирани меркове с сини дрехи.слагай арбалети на всички .и това е.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Е това вече не го разбирам
« Отговор #2 -: Януари 02, 2014, 04:49:54 pm »
sansusi, по-спокойно моля Ви.........Който и да е мамут от 4-та категория нагоре ще падне доста трудно с преследвачи, както каза колегата Kosiger, слагай 5 ловеца с арбалети и ще минеш като бърз влак през косматия дебелак.........Успокой се и си намери добри ловци и подходяща екипировка.Късмет.



P.S. Я пишете тук за кой герой става въпрос и в кой свят е, да видим битката, ако стои още.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен sansusi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +13/-4
  • THE HELL SONG!
    • Профил
Re:Е това вече не го разбирам
« Отговор #3 -: Януари 02, 2014, 06:58:00 pm »
Не съм само с преследвачи, защото не съм намерил хубави. Само 2 преследвача хубави имаше другите мистик и войн. Свят 2 grubiq е профила . Битката още стои. Ще направя така, както казваш и ще си намеря добри ловци  :)
░░░█░░░░░░▄██▀▄▄░░░░░▄▄▄░░​░█
░▄▀▒▄▄▄▒░█▀▀▀▀▄▄█░░░██▄▄█░​░░█
█░▒█▒▄░▀▄▄▄▀░░░░░░░░█░░░▒▒​▒▒▒█
█░▒█░█▀▄▄░░░░░█▀░░░░▀▄░░▄▀​▀▀▄▒█
░█░▀▄░█▄░█▀▄▄░▀░▀▀░▄▄▀░░░░​█░░█
░░█░░░▀▄▀█▄▄░█▀▀▀▄▄▄▄▀▀█▀█​█░█
░░█░░░░██░░▀█▄▄▄█▄▄█▄████░​█
░░░█░░░░▀▀▄░█░░░█░█▀██████​░█
░░░░▀▄░░░░░▀▀▄▄▄█▄█▄█▄█▄▀░​░█
░░░░░░▀▄▄░▒▒▒

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Е това вече не го разбирам
« Отговор #4 -: Януари 02, 2014, 07:20:51 pm »
Не съм само с преследвачи, защото не съм намерил хубави. Само 2 преследвача хубави имаше другите мистик и войн. Свят 2 grubiq е профила . Битката още стои. Ще направя така, както казваш и ще си намеря добри ловци  :)

зле са ти наемниците търси по добри и поне малко ги накичи мистика е излишен според мен

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Е това вече не го разбирам
« Отговор #5 -: Януари 02, 2014, 08:32:38 pm »
Не съм само с преследвачи, защото не съм намерил хубави. Само 2 преследвача хубави имаше другите мистик и войн. Свят 2 grubiq е профила . Битката още стои. Ще направя така, както казваш и ще си намеря добри ловци  :)


Наемниците на са ти подходящи въобще за категория 4, пазителя е напълно излишен, мистика също.........Преследвачите стават за тази категория, но трябват повече паражения и ловкост и точност.Търси си ловци с базова сила и точност и им сложи лъкове по възможност с максимални поражения над 300.......Разгледай наемниците на lady.death в свят 2, 2-ма ловци и 3-ма преследвачи, фермят в зоната за която питаш - атрибути, поражения.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!