Автор Тема: Наемник свиреп войн-Умения  (Прочетена 1647 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Наемник свиреп войн-Умения
« -: Април 07, 2011, 01:24:23 pm »
За първи първи път си взимам наемник с умение "Защита в ръкопашен бой". При битка мога да избирам или защита в ръкопашен бой или Берсерк. Двете едновременно не може.

Така ли е замислено по принцип?
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:Наемник свиреп войн-Умения
« Отговор #1 -: Април 07, 2011, 01:39:11 pm »
Така е замислено, да.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Наемник свиреп войн-Умения
« Отговор #2 -: Април 07, 2011, 01:45:34 pm »
Благодаря за отговора. Макар ида не ми харесва:)
И без туй свирепите толкова точки хвърлят на вятъра, ами и допълнително са отрязани!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Наемник свиреп войн-Умения
« Отговор #3 -: Април 07, 2011, 02:31:41 pm »
Komadrine  грешиш-свирепия войн беше орязан в долните категорий, поради липаса на точки. а и тези 2 позиций са много полезни според звиси как ще ги използва. знаеш какви педимстава имат и недостатъците на защитната срещу оръжия с обсег   . няма начин и двете да деистват. добре е замисленно така. все едно да комбинираш светъл и тъмен мистик с проклятие на мрака и божествена благословия=става бесмъртен. и без др тоя клас герой има превъзходство
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Наемник свиреп войн-Умения
« Отговор #4 -: Април 07, 2011, 03:03:24 pm »
Не съм съм съгласен много. Не помня как е при преследвача но няма друг герой, на който едното умение да изключва използването за сметка на друго!
Все едно на пазителя да избираш между позиция на пазител и майсторство броня!!!
За да използваш максимално Свирепия трябва да си с 2 оръжия. Като разпределиш 28 точки за глупости оставаш буквално с 2-3 умение. В горните категории при тая ловкост на стрелците и мистиците, при блока на пазителите, заедно с позиция на пазител Берсерка става почти ненужен. За мобовете да не говорим. И накрая излиза че имаш един Боен вик и въртележка и то не на макс, толкоз!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Наемник свиреп войн-Умения
« Отговор #5 -: Април 07, 2011, 05:09:57 pm »
според мен нещата са си добре балансирани, майсторство с броня може да сравниш с майсторството с двурък меч на яростния и двете са пасивни умения. А яростната и защитата в ръкопашен може да сравниш с позиция пазител и отбиване на стрели.