Автор Тема: чао от саадина  (Прочетена 2481 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARCH-VIRON

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +2/-4
    • Профил
чао от саадина
« -: Април 08, 2011, 07:38:45 pm »
Поради неразбирателство с екипа как трябва да се забавлявам, достигнах до решение да спра да играя.

Благодаря на лидера на гилдия - звезден прах и на всичките приятели, които ми помагаха и се забавлявахме.

Благодарности и почитания на сегашните ми лидери, гилдия Аспарух за мен беше чест да ме приемете сред вас.

Благодаря на всички други безименни герои като иволвер, които наистина дават дух на играта.

Благодаря и на екипа, че създаде място на което можем дори и за кратко да се забавляваме.




П.пс: Мисля, че мога да ви разбия форума и играта ако подходите нехуманно и изтриете моето збогуване  от играта. надявам се да не го правите.

с уважение viron.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #1 -: Април 08, 2011, 09:20:28 pm »
Човек, ти бъркаш форума с играта! Мнго хора играят чудесно, без изобщо да подозират че има форум.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:чао от саадина
« Отговор #2 -: Април 08, 2011, 09:22:49 pm »
Вирон Кай на тая мръсна пианица да не се прай и да идва да играе . Че половината персонал е за убиване нема спор ма кво му пречи да си щрака :)

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #3 -: Април 09, 2011, 09:21:27 am »
Със сигурност мястото не е тук да пиша,но не се сдържах.Тая игра я играя от твърде малко време за да съм обективен,НО впечатленията ми от екипа са положителни.В този форум се търпи почити всичко.Вземат се под внимание оплакванията на играчите (дори и това да е понякога),въобще доста е либерално.Все пак играещите отдавна знаят по добре и може да не съм прав.Играл съм доста повече OGame,и трябва да ви кажа,че бан получаваш и за най молкото,а позволиш ли си да говориш малко по-остро,чао за винаги.Играта не е лоша,"саадина" е активен играч,а от такива играчи има какво да се научи,така че нека не се обижда и размисли :)
Благодаря :-[
P.S.,Май не трябваше да се обаждам
First in, last out.

Неактивен male4ko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 56
  • Karma: +12/-7
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #4 -: Април 09, 2011, 10:27:22 am »
Цитат
Човек, ти бъркаш форума с играта! Мнго хора играят чудесно, без изобщо да подозират че има форум.
Напълно съм съгласен.Мен ако питаш цъкай си за удоволствие и не изоставяй играта,Играта е за разпускане и удоволствие.Бих се радвал ако помислиш и се върнеш въпреки че не се познаваме.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:чао от саадина
« Отговор #5 -: Април 09, 2011, 11:54:00 am »
Поради неразбирателство с екипа как трябва да се забавлявам, достигнах до решение да спра да играя.

Благодаря на лидера на гилдия - звезден прах и на всичките приятели, които ми помагаха и се забавлявахме.

Благодарности и почитания на сегашните ми лидери, гилдия Аспарух за мен беше чест да ме приемете сред вас.

Благодаря на всички други безименни герои като иволвер, които наистина дават дух на играта.

Благодаря и на екипа, че създаде място на което можем дори и за кратко да се забавляваме.




П.пс: Мисля, че мога да ви разбия форума и играта ако подходите нехуманно и изтриете моето збогуване  от играта. надявам се да не го правите.

с уважение viron.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*Е не .... ти ме разби от всякъде ! Изгони ми и махморлука *pardon* :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #6 -: Април 09, 2011, 01:35:18 pm »
Какво му е смешното ??

Отначало те помислих за Ибрахимчо.
viruskiril свят-2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #7 -: Април 09, 2011, 04:23:02 pm »
Вирусе само зарди теб не напускам играта  :P :P
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #8 -: Април 09, 2011, 04:50:22 pm »
Еми да аз стимулирам хората за игра.  :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:чао от саадина
« Отговор #9 -: Април 09, 2011, 05:25:38 pm »
По-скоро ме стимулираш да те търся и да те бия >:D днес те ударих в Тъмногория ама си много стиснат почти не ми даде злато. *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.