Автор Тема: Въпрос в К5: Светъл срещу тъмен маг като главни герои  (Прочетена 2183 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Напоследък в кат.5 току се усещам как си обръщам всички светли магове в тъмни. Просто се оказва много по-лесно за преминаване на приключенията и по-трудните босове - Ледената кула, Бай Иван и Казармите.

Стандартната конфигурация на тимовете ми е 4 ловеца с арбалети или комбинация от арбалети и лъкове, както и резервен пазител или ефективен маг - тъмен или светъл - каквото хубаво се намери.

Въпросите ми са:
Въображение и комбинативност ли ми липсва, или наистина тъмните магове (най-вече заради проклятието, свалянето на ловкост/точност и вцепеняването), са много по-ефективни от светлите като главни герои или просто не съм намерил добрия вариант да експлоатирам предимствата на светлия.

Можете ли да ми дадете насоки за изграждане на силен тим при главен герой светъл, с който босовете ще се минават толкова ефективно, колкото при главен тъмен?


Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
МОдела е показан нагледно от Питх. Силата на светлия идва от лекуването на партито, но за да е ефективно то, трябва още светли да вършат същото. Останалите са преследвачи с много ловкост. Иначе са рядко наемниците, при които ефекта от божествената благословия ще е добре изразен. Затова и светлия в други комбинации не е толкова ефективен
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Имам герой 4 кат с 5 преследвача с много ловкост и крит.На плячка почти никой не го бие,но няма лекуване.Разчитам само на ловкостта.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен sonyimp11

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-10
    • Профил
kolkoto i golqma lovkost da imat pak minimalniq 6ans e 35% za uspe6en udar vsi4ko zavisi i ot k1smeta

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
не е ли 25%?

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
25% e.