Автор Тема: голям проблем  (Прочетена 1661 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
голям проблем
« -: Април 19, 2011, 12:18:08 pm »
Играя във свят 2 с ник furfi проблема ми се състой в в това ,че откакто сложите 2 кукла на която да се екипират занаятчийските принадлежности изработвам само превъзходни предмети изхабих един чук ,като си мислех ,че просто проблема е в чука .Започнах втори чук същата работа остават му 20 удара оставих го .Днес започнах 3 чук проблема си остава .Надявам се още днес да разрешите този проблем ,че имам и друга тема ,която е от дни във форума ,но отговор от вас така и не получих.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:голям проблем
« Отговор #1 -: Април 19, 2011, 01:49:57 pm »
Втората кукла е само визуална. Нищо не е пипано по логиката за генериране на предметите.Късмета е изцяло на ваша страна.
Относно другата тема, бях решил да не пиша засега, защото няма какво да ви кажа.
Ако нещо е изчезнало то е поради ваша грешка или недоглеждане. Не исках да го казвам, но вие държите на това.
Проверих ви акаунта и не открих никакви нередности.Плюс това споменавате втора страница на склада. Кой склад? Защото единственото място на което пише "СКЛАД" е мястото от което предметите "Изчезват" след определен период от време.
Цитирам:
"Това е мястото, където героят съхранява всички купени, изработени или пуснати от убити чудовища предмети, само когато мястото в неговия инвентар свърши. Периодът за съхранение е 168 часа и след това, ако предметите не са преместени в инвентара, изчезват. Героят не може собственоръчно да слага предмети тук. "
Ако бих могъл да помогна с нещо предполагам знаете, че бих го направил с удоволствие.

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:голям проблем
« Отговор #2 -: Април 19, 2011, 02:19:28 pm »
очаквах подобен отговор ,защо ли изобщо я играя тази игра

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:голям проблем
« Отговор #3 -: Април 19, 2011, 02:25:26 pm »
Най-лесно е да се предадеш.
Аз пък не очаквах такъв от вас. Това което чаках е някакво уточнение за събитието което се е случило. Имам нужда от информация за да направя проверка с по-малко неизвестни от колкото е в момента.
И все пак ако си промените мнението, с удоволствие ще ви помогна.

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:голям проблем
« Отговор #4 -: Април 19, 2011, 02:52:16 pm »
не е нормално от 2 чука да изкараш 4 легенди няколко редки и предимно превъзходни без нито един епик .Епика който го имам е ковнат с епичен чук преди няколко дни.Като отговор очаквах да чуя въпрос на късмет ,но не е така вие добре добре го знаете.Днес сложих трети чух ковнах 2 рецепи отново превъзходни .Отказвам се да майсторя а ми доставяше удоволствие да се радвам на добрите си изработки.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:голям проблем
« Отговор #5 -: Април 19, 2011, 04:07:39 pm »
Тествахме с 2 различни героя оръжейници и резултатите са:

Герой 1) Използва занаятчийски комплект к5 и легендарен инструмент +50% с максимално старание:

Превъзходен 78.00%
Рядък          27.33%
Легендарен  11.33%
Епичен          5.67%

След 25 изработки се получиха:

Нормални:      3
Превъзходни:  12
Редки:           6
Легендарни:   3
Епични:         1

Герой 2) За 50 изработки 2 епични и 7 легендарни предмета при сходни шансове.

Ако бяхме направили по 1000 - 2000 изработки броя предмети от всеки вид щеше да е дяволски близо до шансовете. При 25,50 и дори 100 опита е доста възможно да има странности и изкривявания. Не смятам, че има проблем с изработката.
« Последна редакция: Април 19, 2011, 04:10:29 pm от Commoner »