Автор Тема: избелване  (Прочетена 1320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
избелване
« -: Април 23, 2011, 05:39:33 pm »
Здравейте минах стъпка 7 от приключение моща на древните наградата беше 20се атрибутни точки на амулета сложих си амулет приключих и ми изписа че ми е добавило 20се интелект като отворих да погледна амулета ми беше в раницата и не беше избелен вече съм на следваща стъпка и не мога пак да пробвам незнам дали е проблем че амулета беше 44то ниво благодаря предварително. tontoer свят 3 амулета ми е в къщата ако има значение.

Неактивен oz1ris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +3/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:избелване
« Отговор #1 -: Април 24, 2011, 07:13:48 pm »
няма значение кое ниво е амулета,но има един бъг във визуализацията напоследък слагаш нещо на теб или го местиш от раницата в хранилището или къщата и като рефрешнеш се оказва че не се е преместил.За напред си проверяваи по 2 пъти дали си сложил даден предмет и дано да ти оправят амулета утре.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:избелване
« Отговор #2 -: Април 27, 2011, 06:47:12 pm »
Някой ще хвърли ли едно око на тази тема 8 дена чакам не че съм на зор но хубавое е поне един ред или отговор някакъв. Не че ми е кой знае какъв проблем че не е избелен амулета но трябва да се погледнат тези работи.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:избелване
« Отговор #3 -: Април 28, 2011, 09:50:15 am »
Да, нивото на предмета не е от значение, ако е същата или по-ниска категория. След добавяне на атрибутни точки предмета не се сваля в раницата, което значи, че ако е бил там, значи не е бил екипиран при приключване на стъпката. Затова и не му е дало показатели. Би трябвало да е имало съобщение, че нямате екипиран предмет, или той вече е бил повишаван, преди да приключите стъпката.

Колкото до проблема как и защо не е бил екипиран предмета бих се радвал да посочите къде и как сте се опитал да го екипирате - в дома, в меню герой и т.н. за да проверим за евентуална грешка там.