Автор Тема: Пряк достъп до страница в склада на герой?  (Прочетена 7552 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #30 -: Май 05, 2011, 03:09:02 pm »
А и най-вече - ще се наблегне на майсторенето, което за разлика от мнението на екипа на играта - за мен е основният фийчър на играта, а не приключенията.
От тази гледна точка, за да се компенсира липсата на дроп - може да се помисли за нови много интересни неща покрай занаятите.

Тука вече съм съгласна на 100%, но за дропа не -1/3 от много добрите неща идват от там.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #31 -: Май 05, 2011, 04:26:44 pm »
Наградата при приключване на дадена задача да се подобри или да се дава вместо 1-2 предмета,7-8 епика.Това ми е единствената забележка.Малко става гадно,защото майсторите ще печелят мноооого ама нищо,нали и аз съм 1 от тях. *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #32 -: Май 05, 2011, 05:06:32 pm »
майсторите ще печелят мноооого

Зависи,при много майстори ако се пренасити пазара цените реципрочно падат, иначе умират прави.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #33 -: Май 05, 2011, 05:17:04 pm »
Най-много да паднат пак процентите... :D да чукнем на дърво :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #34 -: Май 05, 2011, 05:20:53 pm »
Или склада да се направи като нещо от сорта на сандъка, то е постожимо ама сигурно много труд ще падне и да има отделните бутони като "продаване във магазина" "преместването в сандък и ранинцата",  и пак да си е на страници, ама то пък смисъл няма аз като прочетох по нагоре имаше един коментар 150 страници човека цял ден трябва да си играе да разпределя :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #35 -: Май 05, 2011, 06:14:39 pm »
Най-добре според мен ще е да се направи така че след като маркираш една страница да можеш да влезеш в следващата без маркировката да се премахва.Така примерно 10 страници маркираш това което ти трябва и го мяташ в раницата.Също да се направи бутон ,който да маркира абсолютно всички предмети в склада.Като махнеш необходимите предмети продаваш останалите с два клика.А пък на който не му се занимава да сортира предметите направо да мята всичко в коша.

Неприятно е човек да се повтаря като папагал, но за сега предложението на ibrahim4o е перфектно и по-лесно осъществимо в близкото бъдеще.Това което трябва да направим всички е да си обединим(нещо невиждано до сега) за това предложение.Поне това е скромното мнение на "жена лишена от логическо мислене", както ме нарече един от умните капацитети на Вселената.

Другия вариант е да продължаваме с предложенията, както се казва нека всеки има различно предложение и направо да се отворят поне още 50-60 теми по въпроса и да чакаме въвеждането на ФИЛТЪР.....................


П.П. Поне веднъж да мислим и постъпим като ОБЕДИНЕНИ европейци.

Хейтъри сега може да ме изядете давайте вие сте на ход!!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #36 -: Май 05, 2011, 06:33:04 pm »
Вместо да се дразниш - един букет виртуални цветя и едно МЪЖКО извинение ще ти свършат по добра работа.
Дамите, дали са добри програмисти или не - трябва да се уважават  ;)

А това изказване всъщност е сексистко. Уважението е нещо, което можеш да дадеш по дефолт (заради benefit of the doubt) на непознатите, независимо от пола им. Или пък да решиш, че е нещо, което трябва да се заслужи пред теб, така че по дефолт да не уважаваш никого; отново независимо от пола. Аз пък все си мисля, че хубавото нещо на форумите е, че съдиш някому по акъла му, а не на базата на някакво друго пропърти.

Ти знаеш ли програмното реализиране на този филтър какво значи....................половината игра да се пренапише, поне 3-4 души 10-12 часа труд за 3 месеца.Идеята е абсурдна според мен.

Горното мнение е абсолютен виц и това няма нищо общо с факта, че изразителката му е жена. Всички обекти, споменати в хипотетичния филтър, де факто и сега притежават свойствата, на база на които да бъдат обработвани.

Идейката с това да се запазва страницата, до която си стигнал, вместо да те върне на първа е добра и очевидна, обаче не ми надгражда достатъчно вече съществуващото.

А липсата на пряк достъп до страници след вчера е тотален даунгрейд, който има потенциала да съсипе геймплея в не по-малка степен от развитието на занаятите, както са в момента.
« Последна редакция: Май 05, 2011, 06:44:08 pm от Aegir »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #37 -: Май 05, 2011, 07:56:05 pm »
Горното мнение е абсолютен виц


Страхотна разказвачка съм а 8)??....................Май много не си наясно как точно стават нещата, нищо аз не те съдя.
« Последна редакция: Май 05, 2011, 08:02:59 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #38 -: Май 05, 2011, 08:20:45 pm »

Страхотна разказвачка съм а 8)??....................Май много не си наясно как точно стават нещата, нищо аз не те съдя.

Непрекъснато работя с програмисти и научих някои неща... между които да разпознавам кога нещо е трудно за реализация и кога на някой не му се работи/мисли.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #39 -: Май 05, 2011, 08:39:28 pm »
........научих някои неща.......

Твърде пресилено твърдение!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #40 -: Май 05, 2011, 10:20:16 pm »
После се чудим защо никой не обръщал внимание на темата ......
 *stop*

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #41 -: Май 05, 2011, 10:57:58 pm »
Твърде пресилено твърдение!

По-точно е да се каже, че моето твърдение не може да бъде потвърдено или отхвърлено по липса на доказателствен материал... за разлика от твоите оди за това колко трудно било да се направи нещо, което не просто е крайно необходимо, но и крайно закъсняло. Операциите над масиви вече се учат дори не в първи курс на университета, а в средните училища.
Ти май наистина си решила, че не-програмистите (за простота можем да ги наричаме и "нормални хора" или mundanes) са индивиди, хванати от гората.
« Последна редакция: Май 05, 2011, 11:11:37 pm от Aegir »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Пряк достъп до страница в склада на герой?
« Отговор #42 -: Май 06, 2011, 09:46:54 am »
Аз ще чакам ЧЕЗ да се изкаже по въпроса. Ние нямаме достъп до кодовете, включително и онези, които евентуално трябва да се променят (ако ще и да предполагаме какви шаблони са били ползвани).