Автор Тема: пак нереални работи  (Прочетена 1121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
пак нереални работи
« -: Май 16, 2011, 12:44:22 pm »
бях писал наскоро че е нереално стрелци със точност 450-500 и прецизност на 7 да се скъсват да пропускат срещу врагове със ловкост 70-90 а същите със точност 70-90 да правят редовно успешни атаки даже и доклади пратих как правят от 5-5 успешни атаки.беше ми отговорено че стрелците ни били 2-3 нива по малки от опонентите и затова е нормално да пропускат,ок преглътнах го.сега реших да завърша старите приключения и 3 дена се мъчих с единия ми герой на 7-ма стъпка със форта на снежните пазители,и се сетих какво ми писаха от екипа за разликата в нивата та реших да взема 2-ма стрелци  които са 67 ниво и какво се получи бия се със тъмен яростен боец който е 57 ниво и при разлика от 10 нива тази нинджа прави за преброих точно 16  блока и премятания без да го улучат,няма ли да престанат от екипа да се подиграват така с играчите и след толкова мъки и пари да продължават да дават такива направо смешни награди,да ще кажат пак приключенията не са задължителни но ако тях ги няма  какво ще ни мотивира в играта,за мен лично е подигравка при надница на 5 наемника над 100к за 12 битки да се изразходват 1,2 мил а наградата ако я вземеш срещу платени 100-150 лв за смс-и да е 100-200к,трябва поне малко да си удовлетворен от победата,и защо не показвате как са екипирани и враговете да видим как нашите уж прелестни наемници със екипировка от епични или жълти рецепти са все едно голи в сравнение с опонентите си какви ли екипи сте им сложили,аз лично спирам да пращам повече смс-и докато не видя че пак срещу парите ми си получавам каквото трябва,уж който плаща той  поръчва музиката а тук хем плащаш хем те заплашват че ще те накажат ако не ги устройват критиките срещу тях,в играта съм от много години и все повече се отчайвам от въвеждането на всяка новост,не се сещам последно какво е направено в полза за играчите,ако някой се сети нека да пише.

с уважение към екипа
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:пак нереални работи
« Отговор #1 -: Май 16, 2011, 06:04:20 pm »
заради тази стъпка пък се отказах от приключението .. бие ме 15 пъти а всички стрелци са ми със над 450точност облечени по последна мода и какво за 1 рунд ми убива цялата група а и че блокира над половината ми атаки  :D ясно е че е победим но не и в във времето когато сме т6  ;D
струва ми над 50д как да играеш като единствения начин е да победиш на късмет  ???
- I died to become immortal

pithtath

  • Гост
Re:пак нереални работи
« Отговор #2 -: Май 16, 2011, 08:19:44 pm »
"Трудно" едва ли означава нереално. Така че спестете си подобни коментари. Играта винаги се е развивала в полза на играчите. Полза за играчите=по-интересен геймплей. Винаги може още и затова и винаги ще има нововъведения. Когато сте направили над 1000 битки с въпросното човече и то ви е блокирало на 95% - тогава може да предявите претенции за неработеща механика. Дайте конкретен пример как сте с 5-10 нива над него и в случаите, когато то не ви блокира - ви избягва. Щото наистина звучи невероятно. Можете да отворите отделна тема в общи приказки и да сложите доклад. Ако докладът потвърждава вашите съмнения - ще бъде прегледан от отговорните лица.