Автор Тема: Във връзка с новите промени!  (Прочетена 2801 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Във връзка с новите промени!
« -: Май 30, 2011, 06:05:35 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=26306.msg124504;boardseen#new

Та да попитам след "ребалансирането" на героите!Ще има ли Преследвачът колективно умение като останалите герой или ще бъде старата песен на нов глас??В момента разлика между герой и наемник преследвачи няма,ама абсолютно никаква разлика!Или ако може осакатете го  още малко намалете му шансовете да уцели противник,както и да махнете стелта!За какво му е?Нали има 2-оръжия както да носи ножове и ками!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #1 -: Май 30, 2011, 07:44:18 pm »
Със злобни подмятания и заяждане няма да стане съвсем, ако имаш конкретни предложения ги изложи ясно и точно...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

pithtath

  • Гост
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #2 -: Май 30, 2011, 07:53:21 pm »
Изчакайте промените и тогава коментирайте. Така е най-мъдро.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #3 -: Май 30, 2011, 08:01:53 pm »
И на мен ми е доста любопитно някое от новите умения на стрелеца дали ще наподобява по ефект бойния вик или проклятие на мрака,или ще си остане "слабака" на плячка,но докато не се видят как работят новите умения няма какво да се мърмори,все пак нали са измислени за да вкарат нови стратегии в играта.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #4 -: Май 30, 2011, 08:24:32 pm »
Ха на хартия нещата звучат добре и може да ме накарат  отново да се върна в играта  :D но нещо друго ми е интересно как стой въпроса с наемниците новите умения ,а и ребалансираните стари?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #5 -: Май 30, 2011, 08:35:44 pm »
Ще се взимат нови наемки, то е ясно...
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #6 -: Май 30, 2011, 08:49:55 pm »
Не много ясно защото има много хора който са си вдигали наемници  от 5 до 6 и 7 облякли са ги, вдигали са опита си по-бавно само и само да  не плащат непосилни надници и лекувания на въпросните наемници и хоп с една промяна всичко се прецаква :D :D :D
п.с Трябва сериозно да се помисли по този въпрос :hmmm:

pithtath

  • Гост
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #7 -: Май 30, 2011, 09:04:44 pm »
Не очаквайте, че ще трябва да се съобразявате само с новите умения. Предполагам, част от тях ще са за сметка на някои от старите при избор на наемници. По отношение на героя, споменатият ребаланс + новите умения ще дадат една приятна насока за обособяване по отношение на уменията на отделните герои.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #8 -: Май 30, 2011, 09:54:35 pm »
Със злобни подмятания и заяждане няма да стане съвсем, ако имаш конкретни предложения ги изложи ясно и точно...
Специално зарад преследвача мърморя!Ти ако играеш с него ще се видиш в чудо да го докараш до класен герой на плячка!Който го хване преследвача го одира!За сметка на това Всички останали класове герои плюс тяхните  колективни умения правят наемника си преследвач безценен,а героя-преследвач да си сърба чорбата!Води си статистика  ако искаш гледай колко преследвачи от горните категории печелят на плячка!Ако не е пре**н герой аз съм трамвай!Нищо лично!Ама аз по-сакат герой от този не знам,ако има такъв бих искал да ми го кажеш!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #9 -: Май 30, 2011, 10:31:53 pm »
С тия умения ще стане мазало.Как да се върнат парите които си вложил в старите наемници.Малко става тъпо да си играл едно парти 1 година и да си му вдигал нивата с желание и да ти излизе някоя мишка с меркове с новите умения и да те прегази. *hmm* *hmm*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #10 -: Май 30, 2011, 11:03:40 pm »
Специално зарад преследвача мърморя!Ти ако играеш с него ще се видиш в чудо да го докараш до класен герой на плячка!Който го хване преследвача го одира!За сметка на това Всички останали класове герои плюс тяхните  колективни умения правят наемника си преследвач безценен,а героя-преследвач да си сърба чорбата!Води си статистика  ако искаш гледай колко преследвачи от горните категории печелят на плячка!Ако не е пре**н герой аз съм трамвай!Нищо лично!Ама аз по-сакат герой от този не знам,ако има такъв бих искал да ми го кажеш!


Така е, трудно му е на преследвача, и аз ще се радвам да се измисли нещо ново което ще го "подкрепи" малко.
« Последна редакция: Май 11, 2013, 12:26:33 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Във връзка с новите промени!
« Отговор #11 -: Юни 01, 2011, 06:54:02 pm »
Напред сте в бетата, и това сие. Ние в тройката, все още се плячкосваме с наемници :D