Автор Тема: нови умения на яростен  (Прочетена 6954 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #30 -: Юни 06, 2011, 08:31:40 pm »
имам общи познания по психология така че постовете на даден човек са ми предостатъчни да си съсдам представа за него. колкото до мъдростите. всеки човек се изразява така както му харесва. на мен така ми харесва затова и се изразявам чрез мъдрости. за това кога съм се регнал в 1я си пост от този профил си казах какво се е случило и защо сега съм с нови профил и герой. ако имаш да ми казваш още нещо ми пиши лично съобщение за да не оспамваме темата.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #31 -: Юни 06, 2011, 08:41:42 pm »
Говорете си не ми пречите,но една дума не чух за новите умения на свирепия и щом сте го захвалили толкова що не почнете с нов герой с изключение на един колега който го е направил и даде няколко смислени коментара по темата
Eй запъна се като магаре мост гледа и витае някъде из космоса!Ама на кривата ракета космоса и пречи!Дай доклад на предизвикатилство с тоз "прочут" ти воин!Само се оплакваш,а един доклад не даде на видим за какво иде реч!

П.П.Новите умения нямат нужда от коментар пробвай и виж!Всичко наготово не може!То къде е интригата ако всичко се казва!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #32 -: Юни 06, 2011, 08:44:42 pm »
имам общи познания по психология така че постовете на даден човек са ми предостатъчни да си съсдам представа за него. колкото до мъдростите. всеки човек се изразява така както му харесва. на мен така ми харесва затова и се изразявам чрез мъдрости. за това кога съм се регнал в 1я си пост от този профил си казах какво се е случило и защо сега съм с нови профил и герой. ако имаш да ми казваш още нещо ми пиши лично съобщение за да не оспамваме темата.
МММ надявам се си по-голям от 90ти набор за да сметна познанията ти по обща психология за някакво мерило.Айде сега един психо портрет да видим дали ще познаеш може и на лични да не се уплашат хората *hihi* *hihi*
П.П. mitika моля те недей коментира  :D :D
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 08:46:31 pm от Ivolver »