Автор Тема: По дяволите баланса...  (Прочетена 11223 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #60 -: Юни 18, 2011, 04:45:42 pm »
Подобриха показателите на редките предмети, които се купуват директно по магазинчетата из провинциите. И оправиха лечебницата в Бунар.

съсипаха пазителите като премахдаха лидерството да дава 24% интелект

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #61 -: Юни 18, 2011, 04:53:32 pm »
Въпросът беше друг. Сетих се още едно нещо между другото- направиха безопасна провинция в К6.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #62 -: Юни 18, 2011, 06:17:57 pm »
Темата отиде ... сега забелязах и още едно нещо при тоя изрод във Фамилията , пича има само , ама само 215 блок :) Нека някой ми покаже герой Т4 с 200 , не искам с 215... Някъде бяхте писали , да използваме умението му защита в ръкопашен бой срещу него, е как да стане :) След като блокира 95% от ударите , няма как да използваме "недостатъците" му ... Пак ще кажете бил го някой, жив и здрав .. ама си мисля, че малките играчи няма как и да си помислят да стигнат до там , не всеки има възможност да набутва и набутва пари за игри от които в живота полза няма .. Много недомислици станаха , много хора се отказаха .. още много ще се отказват :) Забелязвам, че 60% от играчите над 25 години вече дори не споменават играта... Преди година и нещо си беше рай, сега е АД...

Фамилията е най елитното приключение в 4та кат. И наградата е епичен чук !!!!!
Вземат се диаманти от двете приключения и зелен комплект брони. Всичко заедно излиза средно около 300д !
Аз не мога да разбера при такава миза каква степен на трудност искате?
Има тема за тези босове в фамилията и там достатъчно е писано. Побеждавали са го и герои екипирани само от дроп, въпрос на тактика и стратегия. Също така може да се блокира и с лек щит а удар с щит ако е и критичен може и 200-300 поражение да направи ако е екипиран и кървавия меч.  В нашата гилдия вече 90% от героите в 4та биха боса а останалите 10% се готвят да го направят. Същите неща чета и за Айвъна в 5та. Непобедим бил...без лъва ако бил излязал...
Имам герой в свят 3, за когото не съм дал и 1 стотинка реални пари. Вчера прегази Айвъна барабар с лъва без даже да го одраскат още с първия опит.
Преди няколко дни стана 46 ниво и вече съм завършил всички приключения в 5та.
За 6та и 7ма е съвсем друг въпроса. Там според мен не си струва да се играе изобщо. Тези две категории са за мазохисти, особенно 7ма  :D

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #63 -: Юни 18, 2011, 07:00:19 pm »
съсипаха пазителите като премахдаха лидерството да дава 24% интелект
Изумителен си!  *hahaha*