Автор Тема: предложения  (Прочетена 3707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
предложения
« -: Юни 26, 2011, 08:40:21 am »
Може вече да е имало такива,или да ви се сторят тъпи но все пак ще ги напиша.

1 относно многостепенните зони-би било хубаво ако като ги посочиш ти изписва броя на стъпките,за да знаеш колко точки са ти необходими.А не всеки път да ходиш до зоната ей така щото ти се пътува само за да видиш че имаш 7 точки а зоната е 10 стъпки.

2 Второто е относно едно от нововъведенията докато ме нямаше.Става въпрос за това че ако си по-висока категория не получаваш предметните награди а максималното злато,опит и диаманти.Нали обаче в това бе смисъла,ако не можеш да го минеш да изчакаш да станеш по-висока категория и тогава.Като толкова искате поне го направете да избираш или предметната награда или максималното количество злато,диаманти и опит.
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #1 -: Юни 26, 2011, 09:06:00 am »
по точка 1 - това вече го има. още в таба , най-горе , който ти се показва като кликнеш на зоната го има това. пише го и като стигнеш.
по точка 2 - да се получават всички награди за убития бос не съм съгласен. то така и баба знае като мине в горната категория и тогава да го мине. вече да се прави избор макс опит,злато,диаманти или предметната награда не е лошо или директно да се получава само предметната награда според мен е добра идея пак си има "глобата" само че вече ще варира според ситуацията колко е голяма все пак загубата на опита значи повече екшън точки които са нужни за преминаване в горната категория но пък при спрян опит не значи нищо златото в някои зони стига за някоя част от бронята да се подмени така че си е загуба а за диамантите не мисля че е нужно да коментирам :).
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #2 -: Юни 26, 2011, 09:16:01 am »
И на мене не ми харесваше тази промяна като се вкара,но се пак ясно е че тука говорим за загубени чукове и предметни награди който струват много повече от 15-20д.Въпроса е че тези неща се взимат супер лесно с 5 наемника ловци облечени в дрипи от по-горна категория,а целта е да се вземат в същата категория се пак.Така,че се радвайте че поне диамантите си взимаме от тях.Мисля си че трудно ще се вкара такъв избор защото всеки би предпочел най-скъпото нещо и ще стане подобно като преди.Се пак кой ще предпочете 20д пред епичен чук за 400 примерно.С уникалните предмети е същото за това са уникални за награда да се вземат във същата категория.А това че взимаме диамантите и в по-горна категория е сигурно нещо като утешителна награда  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #3 -: Юни 26, 2011, 10:06:12 am »
иволвър аз съм съгласен до толкова че да се намали глобата. а и да речем може да се измисли да се вкара избора само че на предметната награда се намалят показателите с някой % или с фиксирани точки. така пак опираме до въпроса кое ще ни излезе по-изгодно. така може да излезе че някоя броня от магазина с диаманти може да излезе по-изгодна от награда но може да бъде и обратното :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #4 -: Юни 26, 2011, 10:15:40 am »
Не знам аз си мисля,че така си е добре.И една награда да я вземеш трябва да си в същата категория.
Едно сравнение което сега ми хрумна.
Се едно примерно да пратиш Юсейн Болт(той ще е в ролята на играча по-висока категория) да тича с някакви аматьори или деца(те ще играят ролята на босовете по-ниска категория) и да кажеш че няма да ги победи и задмине.Накрая ще си вземе медалите и паричните награди и ще се хвали пред цял свят.Трудна работа нали?За това той ще тича само с хора от неговата категория и за това взима Олимпийските и Световните медали,а не някакви аматьорски състезания който не са му в категория и от там няма да взима нищо.
Та имам предвид че щом си по-висока категория става прекалено лесно.И модификатора е в твоя ползва винаги и щетите и наемниците са по-добри.И с една дума няма как да не вземеш наградите.И да си призная когато се въведе това дори си мислех,че няма да се взима нищо като награда когато си в по-горната категория.Така,че за това ви казвам радвайте се че взимате и диаманти без проблеми от приключенията от 3та дори.
Така,че ако искаш хубавите награди и си заслужават според тебе обличаш наемници и се застояваш в категорията повечко време за да минеш всичко колкото и невъзможно да ти се вижда.
Не е логично герой висока категория да взима наградите от по-долните категория.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #5 -: Юни 26, 2011, 10:28:33 am »
"да се получават всички награди за убития бос не съм съгласен. то така и баба знае като мине в горната категория и тогава да го мине."
това май не си го прочел ама нищо. мен лично не ме касае много проблема както върви основния ми герой отново ще е стрелец ловец с арбалет  *hihi* а като му сложа и меркове с арбалети млати всичко наред и не ми е проблем да си обирам наградите с него в същата категория та дори и да си фермя босовете после за опит и плячка. просто се замислих че това не е така лесно с другите ми два любими персонажа светлия мистик и яростния боец. за тях като гледам в един момент ако си искам наградите ще трябва да си спра опита. пробвам един герой пазител ей така за муленце много ясно че няма ми е основен ама с него е плачевна работа с преследвача също. ако не ги пратя с бавачки ядат здрав бой къде който ги хване с техните малки щети или завършват на равно с което губя точка/и. докато ловеца мистика и воина в доста стъпки не пускам меркове просто защото не е нужно да харча злато за надница така или иначе минавам битката без проблеми имам случаи враговете даже да не се разпишат или само да одраскат боята на броните нищо че са 3-4 на 1 :D
затова мисля че трябва се направи нещо. просто с някои специалности е супер лесна цел а с други е трудно постижима. затова и умувам толкова как би било еднакво лесно или трудно с всички герои да се постига тази цел.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #6 -: Юни 26, 2011, 10:34:05 am »
Ако питате мен въобще никакви награди не трябва да получава този който е минал приключение след като е минал в по горна категория.
Награди се дават за постижения. Никакво геройство не е да минеш бос с меркове от по горната категория !
Това и децата го могат, така че благодарете на екипа за жеста който не заслужавате  :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #7 -: Юни 26, 2011, 10:40:29 am »
"да се получават всички награди за убития бос не съм съгласен. то така и баба знае като мине в горната категория и тогава да го мине."
това май не си го прочел ама нищо.
Напротив прочетох го.За това ти казвам,че и диамантите са много където ги получаваме,че чак да искате и избор на наградата коя да вземете.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #8 -: Юни 26, 2011, 10:43:41 am »
добре иволвър обори ме признавам си :) имаш един + от мене че отдавна никой не бе успявал да ме надцака в дискусия :) поне до степен да трябва си призная че съм загубил спора :) а и си казах защо ми се въртеше това в главата. нещо трябва се измисли а че тази идея е лоша вече се доказа :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #9 -: Юни 26, 2011, 10:56:48 am »
Аз преди като минавах с героите през 4та примерно качвах ги в 5та взимах им по няколко ловци с залп орлово и други умения намираха се за няколко дена.Слагах по един арбалет малко дрешки от дроп колкото да имат нещо и ходех да бия босовете в 4та да взимам наградите.И за някой и друг милион печелиш сумати диаманти пък и предметни награди.После за това ми беше кофти,че го промениха обаче наистина беше правилно да се промени така.Като се замисля просто какъв е смисъла да си в 4та като в 5та даваш 5 млн злато и взимаш сички награди от 4та.
И радвам се че те убедих най-после един предал се   *hihi*

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #10 -: Юни 26, 2011, 11:02:04 am »
не съм се предал :) просто ме обори и си признавам че сбърках :) не съм от тези които ги е срам да си признаят че са сгрешили за нещо или че някой ги е оборил. накратко не се срамувам от истината и си признавам когато е така. обаче си прав че останаха малко хора като мене. в по-голямата си част ще продължат да измислят всевъзможни глупости само и само да не си признаят че са оборени.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #11 -: Юни 26, 2011, 11:11:47 am »
Ама аз не съм писал да се взима всичко.Казах героят сам да избира кое точно да взима.Извинявайте но има разлика.И да Иволвер за епичен инстромент стана въпроса,минах си го и не ми го даде *WASSUP*
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #12 -: Юни 26, 2011, 11:24:24 am »
Ама аз не съм писал да се взима всичко.Казах героят сам да избира кое точно да взима.Извинявайте но има разлика.И да Иволвер за епичен инстромент стана въпроса,минах си го и не ми го даде *WASSUP*
Да знаем видяхме че предложи да може да се избира кое да се вземе,но пак е много се пак си го минал в горна категория.Ками ми какъв е смисъла хората да дават милиони злато за екипировка в 4та или в 5та и 6та категория като в по-горната категория да минат пак ще си вземат чуковете или диамантите ако наградата не си заслужава.Няма смисъл просто.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #13 -: Юни 26, 2011, 11:28:48 am »
с иволвър премерихме всички за и против и везните натежаха към против. а за теб стрела един съвет. като видиш че ще изгубиш наградата а много я искаш спираш опита и пробваш с всякакви комбинации меркове докато сриташ боса. аз така правя. и редовно опитвам първо само ловци после ловци с мистик да лекува и ако пак не стане добавям воин или преследвач. обикновено така успявам от първите 3 опита:)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:предложения
« Отговор #14 -: Юни 26, 2011, 05:55:15 pm »
Аз съм мистик на светлината.Трябва ми един пазител(да не ми убият героя) и ловци.Поне така аз правя.
Boku wa nihongo ga daisuki.