Автор Тема: точки занаят  (Прочетена 1610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rikolinik

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-2
    • Профил
точки занаят
« -: Юли 09, 2011, 07:52:51 pm »
В статистика играчи, за точки занаят колкото и изработки да правя няма промяна от 3 месеца.
 stane911 свят 1

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:точки занаят
« Отговор #1 -: Юли 09, 2011, 08:24:52 pm »
Точките занаят се променят само ако вдигате.Тоест ако вече имате максимума и просто си майсторите няма да получите точки в статистиката,но ако имате 300 точки и изработите легендарен предмет ще вдигнете малко занаята и ще получите точки(това е само пример,важи и за редки и тнт)
Ам също няма да получиш точки ако имаш 300 но изработиш обиквен,превъзходен или рядък(понеже не вдигаш занаята с тези предмети)
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:точки занаят
« Отговор #2 -: Юли 09, 2011, 08:28:56 pm »
mitika
Точки си отчитат в класирането когато ти се добавят в занаята пример:ако си 234 и изработиш итем(рядък с +8точки примерно) от който ще ти се вдигнат тези 234 точки ти се добавят и в точките за класацията....при достигането на500т. такива се добавят към класирането само при изработка на епични предмети.Това е за основната професия, но и за съпътстващата принципа е същият взимаш точки само за специални изработки в съответният диапазон.

ето и един цитат от митика който също ще ти е от полза
аз лично не знаех че се вдига занаята дори и когато си на макс и изработваш епици(поне на мен не ми го вдига)
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен rikolinik

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:точки занаят
« Отговор #3 -: Юли 09, 2011, 08:30:43 pm »
не ме разбряхте. Говоря ви за точкте в статистиката за играчи от 3 месеца са 23 231

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:точки занаят
« Отговор #4 -: Юли 09, 2011, 09:03:47 pm »
Да бе.Ти тези месеци ако си майсториш само една категория дето вече си я вдигнал естествено че няма да ти даде точки
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:точки занаят
« Отговор #5 -: Юли 09, 2011, 10:11:43 pm »
за да вдигнеш повече от тези 23к точки просто трябва да вдигаш сички категории на макса си + подпрофесията на макса поне за да стигнеш останалите топ майстори в категорията в която си