Автор Тема: наемници  (Прочетена 1285 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
наемници
« -: Юли 08, 2011, 01:30:11 pm »
здр искам да попитам дали само при мен е така но от месеци насам се опитвам да си взема наемници за категория 5! Обикалях още от както бях 34ниво а сега съм 41 и все още не мога да намеря Не е проблем това по интересното ми е че днес докато обикалях всичките таверни отвново половината от мерковете бяха с по едно умение - основно знахарство - за категория 5 мисля че е много трудно дори в кат 2 мерковете са с по 2 умения! Искам и тук да дам едно предложение ако е възможно за кат 4 и нагоре нека мерковете имат толкова умения минимум колкото им е и категорията малко неразумно и някак нереално как мерк кат 5 е стигнал до там само с едно знахарство!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:наемници
« Отговор #1 -: Юли 08, 2011, 01:53:33 pm »
здр искам да попитам дали само при мен е така но от месеци насам се опитвам да си взема наемници за категория 5! Обикалях още от както бях 34ниво а сега съм 41 и все още не мога да намеря Не е проблем това по интересното ми е че днес докато обикалях всичките таверни отвново половината от мерковете бяха с по едно умение - основно знахарство - за категория 5 мисля че е много трудно дори в кат 2 мерковете са с по 2 умения! Искам и тук да дам едно предложение ако е възможно за кат 4 и нагоре нека мерковете имат толкова умения минимум колкото им е и категорията малко неразумно и някак нереално как мерк кат 5 е стигнал до там само с едно знахарство!

това е въпрос на късмет.а и е по-добре да няма чак толкова еднакви/базови умения/ наемници за да има и някъква изненада при отделните герой.всеки да е с уникално парти и да незнаеш какво те очаква от другата страна.продължавай да търсиш или пиши на Б.Б. ;)

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:наемници
« Отговор #2 -: Юли 09, 2011, 02:05:53 pm »
уникалното парти се решава по следния начин. Виждаш последните 2 битки на герои и от там и партито му въпроса е по лесничко да намираме парти за героите знам че трудно се намират но в кат 5 да се срещат меркове с по 1 умение знахарсто е малко пресилено!