Автор Тема: Припокриване  (Прочетена 4023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Припокриване
« Отговор #15 -: Юли 11, 2011, 09:55:06 am »
Не съм казвал че е трудно, казвам че е НЕВЪЗМОЖНО!!!

В свят 4, наемници к5 има само в таверната във вечно белите - 1 прозорец. На 2 героя съм активирал търговец за да станат по 2, и направих по 60 рефреша. Намерих криво ляво някакви, но повечето са под 45. Исках да стигно до стената, и да им посъбера някакви комплекти, ама нанай.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Припокриване
« Отговор #16 -: Юли 11, 2011, 09:59:56 am »
Еми брат аз от 1 месец си търся наемници на един герой с активиран одрен и то в свят 2 където обикалям и замъците в ничиите земи и съм намерил 2 наемника прилични ти искаш от една таверна да намериш за седмица наемници  :D
Мисиите са ви невъзможни заради обстоятелствата в свят 4.Което си е напълно нормално.След време ще се вземат замъците ще имате възможност и по-добри наемници да вземете и ще си минавате приключенията.Но иска време трябва малко търпение.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Припокриване
« Отговор #17 -: Юли 11, 2011, 03:23:55 pm »
Това са нормалните същества от зоната.Силни са си и без приключенията просто. Мисля,че няма припокриване.

Ясно, мерси.
---
Не знам дали при мен проблема е в наемниците. За всичките герои ги търсих с месеци, смятам ги за добри, облечени са шарено, но с внимателно подбирани бонуси, оръжията също са им добри. Не можем всички да си издокараме наемниците в епици-уникати от главата до петите. Може би най-вече модификатора ми пречи, а може би не.
Въпросът е, че се получава абсурдна стъпка в началото на приключение, която е практически непреодолима. Може би с мъка, куп съживявания и ремонти, би могла да се мине около 48-9 ниво, а може би не. В крайна сметка на човек му писва да се занимава и играта все повече му опротивява. Хубаво е да има трудности, но не и дразнещо непреодолими. Както много пъти е казвано - играта трябва да е приятна и забавна, където човек да релаксира, а не да си къса нервите и да го зариват нови проблеми в добавка към реалните му такива.

Поправте ме ако греша, но никъде не видях предупреждение "Ако приемете еди-кое-си приключение, Ви очакват еди-какви-си промени в дадено приключение".
А и не разбирам защо изобщо дискутираме въпроса, elektroto се беше заел с проблема, само дано го довърши.
« Последна редакция: Юли 11, 2011, 03:29:16 pm от minchoba »