Автор Тема: Изчена ми меча при преразпределяне на уменията  (Прочетена 2797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Преди седмица си прерапределех уменията на героя Ludd свят beta и сега видях че единият ми меч го няма. Няма го нито в склада на героя, нито в раницата, нито в дома. А меча е от епична рецепта 6та категория и е светнал. Дал съм за него 88 диаманта, плюс удар с лилав чук.
Моля да се провери и ако може да ми се върне меча.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Тук няма ли администратори да кажат нещо по въпроса  ???

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Изчена ми меча при преразпределяне на уме&
« Отговор #2 -: Юли 12, 2011, 09:10:17 am »
Ако сте имали умение две оръжия, то при преразпределяне едното се сваля автоматично.
А пък ако нямате място в себе си то автоматично отива в склада.
От където всички знаеме след колко време се изтриват предметите.

« Последна редакция: Юли 12, 2011, 09:13:03 am от elektroto »

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Да бях с умение две оръжия. Незнам как ще е изчезнал като имам предмети в склада на героя който стоят от няколко месеца без да изчезват. Как точно е изчезнал меча незнам. Май изобщо не се е преместил в склада.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Всеки ден си влизам в склада на героя и не вярвам да не съм го видял, че е там.
Моля проверете да не е някой бъг и наистина да ми е изчезнал меча без да ходи в склада. Все пак съм дал много диаманти за него.

Неактивен radi_73

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 44
  • Karma: +7/-29
    • Профил
съгласен съм с Луд има неща който стоят доста време в склада и не се губят и сега хоп губят се, може г-н. ЕЛЕКТРО да проверите за какво точно става дума



пс: И моля ви оправете това с показването на битките ...........(знам че има тема ама развитие по въпроса няма ) благодаря ви :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Тествано е и второто оръжие отива в склада при липса на място в раницата. Даже би трябвало да получавате и съобщение за това действие. Колкото до склада и предметите в него мисля, че до края на седмицата ще изглежда доста по разбираемо и лесно за ползване. Така ще се избегне и проблема с кое колко стои в него и кога изчезва.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Та не разбрах ще може ли да ми бъде ли върнат меча или не

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Много време е минало от тогава. В рамките на няколко дни имаме копия на базите, за съжаления е минало доста повече време.
Много съжалявам.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
А поне диамантите за купената рецепта не можете ли да ми върнете. 88 диаманта съм дал за нея.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
аз разпределях уменията на luud и са минали няколко дена,на valldim в свят 2 също му ги разпределя уменията и на него изчезна меча и му го върнахте след повече от 2 седмици ако не и месец,тук става въпрос за 10-тина дни,вината не е в играча може да ги разпредели и да не влиза с дни,няма какво да се оправдавате само а го компенсирайте,меча беше от епична рецепта не е някакъв боклук да го прежалиш
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Покажете уважение. Електрото не би направил гадно само за да се наслаждава на нещастието ви. Не вярвам да е такъв човек, а и не вярвам да си подритва трудовия договор по този начин.

Сигурен съм, че ако има какво да се направи по въпроса Електрото ще бъде така добър да помогне :)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Както каза framel че е имало такъв проблем и при valldim и сте му върнали меча. Очаквам същата реакция и при мен.

Неактивен ludd

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 159
  • Karma: +35/-61
    • Профил
    • Ел. поща
Господа администратори ще има ли някакво изясняване по моя въпрос. Надявам се че не сте ме забравили  ;)