Автор Тема: Базата на червената ръка?  (Прочетена 5427 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #15 -: Юни 29, 2011, 10:06:43 pm »
Така се казва заради атакуващата му позиция, ако е защитна позиция ще е пазител, а иначе във Втора категория няма специализация на наемниците.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #16 -: Юни 30, 2011, 08:25:30 am »
До 3-та категория  наемниците нямат специализация.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #17 -: Юли 02, 2011, 07:26:12 pm »
герой ловец с арбалет облечен здраво с плетени брони хубав арбалет. още два ловеца с арбалети меркове екипирани както трябва с яки кожени екипи и яки арбалети с един воин с епичен тежък меч и облечен като урод. ето с това минах през този бос като бърз влак през малка гара  :D
п.п. арбалетите трябва са от редки с яки бонуси нагоре. меча е епик. крита на оръжията е много желателен макар и не задължителен. героя ми бе с над 600 броня общо мерковете горе доло гонеха тази цифра. под меркове ловци имам предвид такива с яки показатели на точност ловкост и жизненост и да имат по възможност критичен удар 4 макар че и без него като имат много от атрибутите пак вършат работа. воина може да има унищожител тъй като той трябва да бие боса а ловците да го довършат като приключат с бодигардовете му. атакуващата позиция е желателна макар че и без нея си свърши работа идеално *hihi* налага се защото гадината има много блок и трябва някой здравеняк да го рани здраво:) да спомена в тази връзка воина трябва да е с много сила и жизненост. ето това е нужно за лесно минаване. така че си правете сметката.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #18 -: Юли 06, 2011, 02:55:05 pm »
Добре вие тука много хубави епици и наемници пишете ама примерно като във всички градове всички войни са примерно със сила на духа примерно и няма нито един с атакуваща позиция кво да правя?? Същата работа и с оръжията. Епици епици епици ама откъде епици като няма в аукциона а в магазините шанса да се паднат е нулев?? Всичко с първа втора категория е адски бедно и нищо немога да намеря лично аз.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #19 -: Юли 06, 2011, 03:19:24 pm »
В магазините само редки итеми ще намериш, епици само от дроп, а за наемнци ще обикаляш всеки ден все ще изпадне нещо добро.Успех
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #20 -: Юли 06, 2011, 03:20:45 pm »
Във втора категория имаш 4 провинции с таверни.Това прави по 24 наемника на ден без да използваш ордени и други платени екстри.За 1 седмица все ще се намери поне един наемник , който да отговаря на изискванията.

Относно екипирането , слагаш комплекти и си решаваш проблема.За оръжията , като награда от приключения във 2-ра категория се генерират такива предмети ,че можеш да избуташ до 4-та категория с тях.

Никой не е казал ,че трябва да преминаваш втора категория на един дъх.

С търпение и упоритост всичко се постига.Успех:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #21 -: Юли 06, 2011, 05:52:01 pm »
Цитат
Същата работа и с оръжията. Епици епици епици ама откъде епици като няма в аукциона
Приятелю,аукциона в трети свят за втора е пълен с хубави неща,с които ще минеш не само през Червената ръка,но и през Синовете и Забулените.
Даже не е нужно да купуваш топ-офертите.
Пробвай в Четвърти свят, да видиш каква суша е. :D
First in, last out.

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #22 -: Юли 06, 2011, 10:27:59 pm »
Ами а предметите с дни не мога да намеря подходящи а таверните дори и при 24 немника, понеже са нисък левел или ненам какво, имат най-безсмислените умения които можеш да си представиш. А другото което е "за една седмица можеш да намериш подходящ наемник". Ами че за една седмица немога ли да мина просто в по горна категория и да не се занимавам с глупавото приключение? И ако може не се обезсмисля всичко??

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #23 -: Юли 07, 2011, 06:36:27 am »
Именно в такива случаи играта предлага най-доброто от себе си- правото на избор  ;)
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен panglot

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 34
  • Karma: +2/-6
    • Профил
Re:Базата на червената ръка?
« Отговор #24 -: Юли 22, 2011, 06:36:50 pm »
Правото на избор обаче не е хубаво да бъде насочвано. Ако едното не е изгодно и ще си губиш времето следователно няма смисъл. Ако няма смисъл за какво е сложено. Не че съм хейтър и така нататък но съм забелязал че хората никога не намират място за критика в този форум.
Сигурен съм че веднага ще започне храната по мой адрес но все пак смятам че трябва малко поне да се разгъне критиката за да може създателите да имат предвид как да подобрят играта...