Автор Тема: За бижутер-Ювелир , какви инструменти ми трябват ?  (Прочетена 1776 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Frank_dux

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-6
    • Профил
    • Ел. поща
смисъм такъв , да мога да имам по голям шанс за събиране на скъпоценни камани ??? каква екипировка ми трябва ? има едни ножици с нещо , пише "комплект за бижутер" , на занаятчийската кукла мога да слагам още амулет , 2 пръстена , ръкавици ,колан , и какво още може да се слага и най вече какво трябва да се сложи за по голям успех ????? Благодаря

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
бижутата,ръкавиците и ботушите са местата където поставяш занаятчийският комплект...той работи само с легендарни бижутерски инструменти
първият таб който е е за поставяне на инструмента за майсторене,а вторият е за добиването на ресурс
При ювелирите няма специален инструмент за добиване на ресурс...води се че този за майсторене всъщност може да се постави на мястото за инструмента за добиване на ресурс и да вдига шанса,но честно казано според мен това въобще не работи

а и не се надявай на нещо различно от 1-1 просто няма смисъл,екипа е направил добиването на камъни възможно най-трудно
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
а и не се надявай на нещо различно от 1-1 просто няма смисъл,екипа е направил добиването на камъни възможно най-трудно




Да, така и трябва все пак това са скъпоценни камъни, а не речни кремъци............. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
остави, burzata_strela колкото и да го убеждаваш още си е на мнение, че  ювелира е най-прецаканата подпрофесия  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
остави, burzata_strela колкото и да го убеждаваш още си е на мнение, че  ювелира е най-прецаканата подпрофесия  :D


Ми да си го смени на миньор тогава............. *hihi*
« Последна редакция: Юли 31, 2011, 06:28:10 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
аз не знам подпрофесия оръжейник но карай
Boku wa nihongo ga daisuki.