Автор Тема: Ниво на наемници  (Прочетена 3628 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Ниво на наемници
« Отговор #15 -: Август 08, 2011, 02:09:58 pm »
Само вдигате шум. Както много добре се знае, а може би не , опцията за спиране опита на героя продължава да действа дори и след изразходването на 400 точки за действие и може да се спира и включва колкото Ви сърце сака.
Това вече трябва да се докладва като бъг или да се промени условието за спиране на опит .
Лично аз не съм спирала опит на герой за дълго време и нямам идея как е , но ако някой го е правил е било редно да го докладва след откриване на несъответствие с условието .

Неактивен bemuncho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +6/-2
    • Профил
Re:Ниво на наемници
« Отговор #16 -: Август 08, 2011, 02:13:39 pm »
Само вдигате шум. Както много добре се знае, а може би не , опцията за спиране опита на героя продължава да действа дори и след изразходването на 400 точки за действие и може да се спира и включва колкото Ви сърце сака.
Аз съм нов и не го знам, затова ми стана интересно и попитах...

Напиши име на акаунта и в кой свят да го проверят от екипа .
Може да не е във форума , а на Отон на лични .
Свят 3, а от screenshot-а ясно се вижда играча.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Ниво на наемници
« Отговор #17 -: Август 08, 2011, 02:24:59 pm »
screenshotа одеве и на мене не ми излизаше като картинка,а само като празен пост и сега го видях.
относно опцията още като беше въведена стана ясно,че може да се включва и изключва когато си пожелаеш.А относно опита със сигурност си е над 400 точки сещам се за някои герой който висят още от опцията на един и същи левел и не копат по цял ден  :D
Така,че според мене просто текстът е объркан,но нека каже някои програмист как е.Дано текста е объркан  :D.Иначе не е първият подвеждащо написан текст.