Автор Тема: Атрибути на занаятчийските комплекти  (Прочетена 1651 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Атрибути на занаятчийските комплекти
« -: Август 13, 2011, 09:55:48 am »
Предлагам да се заменят атрибутите на зан комплекти с процент за изработка който да се натрупва върху шанса който дава сета.Примерно от 1 до 5 % на предмет като максималното натрупване да бъде 25%.Екипирани върху занаятчийската кукла тези атрибути не вършат никаква работа а така има повече смисъл

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Атрибути на занаятчийските комплекти
« Отговор #1 -: Август 13, 2011, 11:24:34 am »
Аз пък не виждам никъде смисъла някакъв атрибут да ти дава процент за изработката.И на какъв принцип ще се дават тея проценти?Лично за мене поредното безмислено и безполезно хрумване само и само за да се увеличи процента за изработка.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:Атрибути на занаятчийските комплекти
« Отговор #2 -: Август 13, 2011, 12:11:43 pm »
Eстествено че ставава въпрос за повишаване шанса за изработка.Умението е от базовите "Занаятчия",не казвам че всеки предмет от сета ще бъде с + 5% допълнителен шанс-може да е с 1,2 % и тн,а атрибути като сила,ловкост, точност не вършат никаква работа екипирани на занаятчийската кукла,И  не смятам че шанса ще се дигне чак толкова,ще е все едно че си активирал Ордена на занаятчийте

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Атрибути на занаятчийските комплекти
« Отговор #3 -: Август 16, 2011, 11:49:25 am »
Аз пък не виждам никъде смисъла някакъв атрибут да ти дава процент за изработката.И на какъв принцип ще се дават тея проценти?Лично за мене поредното безсмислено и безполезно хрумване само и само за да се увеличи процента за изработка.


Абсолютно точно си го казал..................На който са му малки процентите или не го устройват просто да не майстори.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!