Автор Тема: Две гилдии с едно и също име  (Прочетена 1145 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Две гилдии с едно и също име
« -: Август 27, 2011, 12:31:00 pm »
Всички познаваме гилдия ZEALOTS.
След 3 часа обаче е атаката към наш пост от гилдия със същото име - ZEALOTS, но това не са онези ZEALOTS, които познаваме. Гилдията има един-единствен член.
Проверих буква по буква - имената съвпадат. Вероятно някоя от буквите Е, А, О или Т е написана на кирилица. И тъй като компютърът прави не каквото искаш, а каквото му кажеш - системата не е разпознала името като повтарящо се.
Аватарът на гилдиите обаче също е идентичен.
Мисля, че е проблем - затова го поствам тук, а не в "Гилдии".
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Две гилдии с едно и също име
« Отговор #1 -: Август 27, 2011, 12:43:12 pm »
Едва ли е проблем, просто е направено така за заблуда или мерак на единствения да прилича на големите си батковци.........................................Ми не може ли и вие да си направите такъв един фантом и да стряскате спокойния сън на другите ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Две гилдии с едно и също име
« Отговор #2 -: Август 27, 2011, 01:09:17 pm »
митика е права. точно това си е. един от най-старите номера в учебника по психологическа война :) стряскаш враговете няколко пъти те все под напрежение и в един момент грешат а когато това стане ги наказваш жестоко за грешката. знам и други вариант ама те се казват "на ушенце" не са забранени просто са по-нови и не се знаят от всеки :) а това е голямо предимство за който ги знае.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Две гилдии с едно и също име
« Отговор #3 -: Август 27, 2011, 01:15:33 pm »
Точно проблем може да се окаже. Системата не би трябвало да го допуска това нещо. Иначе - браво за хрумването.