Автор Тема: Проблем със занаята  (Прочетена 1815 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем със занаята
« -: Юли 10, 2011, 08:53:42 am »
Герой rgb2-свят 2.Днес при шанс за превъзходен предмет 100%  прави 2 поредни обикновени брони.Моля да се провери.Броните са в склада.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем със занаята
« Отговор #1 -: Юли 11, 2011, 02:12:25 pm »
Причината да се изработят нормални предмети е, че героят е излизал от играта и след ново влизане е дал директно "Повторна изработка". В такъв случай бонуса от гилдовия щаб не се отчита тъй като реално вече не се води работещ на тезгяха там. Същото се случва и ако докато се изработва предмета идете на карта или имате втори таб и там го направите. Съвета ми е ако правите някакви други действия докато се изработва предмета, преди следващата изработка да минете пак през карта на щаба -> работни места -> желаната категория.

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем със занаята
« Отговор #2 -: Август 23, 2011, 08:15:58 pm »
Реших да си сменя подзанаята в свят 4 , за да си мина приключението.
Сега в таб "занаят" ми изписва "Можете да си изберете нова професия, като посетите всеки един магазин за рецепти в градовете на Аярската империя". Само дето в магазините за рецепти няма нито рецепти, нито инструменти, нито ми дава възможност да избера наново занаят- празен магазин.
герой TheDarker свят 4

http://prikachi.com/images.php?images/960/3729960N.png
« Последна редакция: Август 23, 2011, 08:23:14 pm от marveliking »
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем със занаята
« Отговор #3 -: Август 24, 2011, 01:11:35 am »
На всякъде е така, ще чакаме да го оправят.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен sherifa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 161
  • Karma: +64/-89
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем със занаята
« Отговор #4 -: Август 24, 2011, 05:34:16 am »
и при мен е същото, от оръжеиник / дърводелец исках да сменя на оръжейник / миньор , но в магазините не ми излизаа нищо , както и не ми дава да избера нищо.
sherifa__ свят 3

:Д направи изключих че още не мога да си избера занаята , и погълнах 2 рецепти от 6та категория , за леки мечове , странното е че ми ги изяде геройчето , дали като си избера пак 1вата професия ;оръжейник; рецептите ще са там ? или това е бъг?
« Последна редакция: Август 24, 2011, 05:41:25 am от sherifa »
Sherifa__ свят 3
Дай '' - '' на Mitika, ще помогнеш да и намерим ЖЕНА, току виж спре да се репчи на тези които и плащат а.к.а ИГРАЧИТЕ!!!

Неактивен God-Thor

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Проблем със занаята
« Отговор #5 -: Август 26, 2011, 03:10:29 am »
Здравейте и аз имам проблем със занаята или по точно с % при изработка понеже имам шанс за създаване на Превъзходен 24.00% и на Рядък 9.33% при използване на обикновен инструмент от 3-та категория който дава 6% шанс допълнително и с множител за време на изработка 8x без да използвам % шанс на гилдията но когато съм в щаба на гилдията не ми добавя % шанс който е от гилдията а сградата за моята професия е вдигната на 2-ро ниво минавам си по реда както си е през работните места и т.н но не ми дава 4-те %. Пробвах изчистих кеша не става пробвах и с друг браузър пак не става бихте ли погледнали . God-Thor свят-2

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Проблем със занаята
« Отговор #6 -: Август 26, 2011, 08:23:03 am »
4% от щаба ти дава но върху базовия съществуващ вече, така че гледай като мърдаш слайдера при изработка процента ще ти се е вдигнал но с много малки стойности..........................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!