Автор Тема: eкипировка  (Прочетена 1522 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gnk123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +3/-22
    • Профил
eкипировка
« -: Август 27, 2011, 06:06:30 pm »
защо не направите така че героите които играят с някаква екипировка след това да се използва и от другите герои а не да се обвързва с даден герой и да не може да се използва от другите


можете също да въведете специална екипировка която е по добра от епичните и кървавите предмети със повече бонуси и да се купува само със диаманти или реални пари като по този начин ще се развива играта

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:eкипировка
« Отговор #1 -: Август 27, 2011, 06:11:06 pm »
Така беше някога, без обвързване.Какъв ще е смисъла на занаята тогава, и кой ще го развива, аукса ще умре тотално, ресурсите няма да се добиват масово.........анархия, която не е желана и от двете страни(екип+играчи)....... ;)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:eкипировка
« Отговор #2 -: Август 27, 2011, 08:52:16 pm »
против съм. към аргументите на митика ще добавя че тогава бонусите от комплекти за злато/дроп ще станат тотално безполезни. в свят 3 с такъв екипирах ловеца си и инвестицията в този комплект ми се изплати и дори съм на печалба защото пускам редица добри неща без да ползвам занаята. което ми позволява да харча като луд за всичко дори просто за да се изфукам че имам злато в промишлено количество.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)