Автор Тема: Бг език  (Прочетена 1620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Бг език
« -: Септември 07, 2010, 02:11:16 pm »
Вие очаквате като изработите Пръстенът на скитника с базови стойности:
Ловкост +19
Точност +19
Пуснато злато +28%
и ви се получи обикновен такъв пръстен, бонусите да са се вдигнали с 25% и да са станали следните:
Ловкост + 24
Точност + 24
Пуснато злато +35%
Да, ама не! Базовите стойности на рецептата НЕ се влияят от тези 25% бонус.
Вие сте изработил рядък пръстен с 20 точки бонус към ловкостта.
Без бонуса, за който твърдите, че не работи, тези точки щяха да са 16.
helllfire го е обяснил много правилно
------------------------
Аз мисля, че ако някой от модераторите в тоя форум не знае значението на някои думи в бългърският език то трябва да използва речник.
Гарантира означава със сигурност 100%
И не само го очакваме, Ловкост + 24
                                 Точност + 24
                                 Пуснато злато +35%
но и точно това значи думата гарантира.
Като не ви изнася си сменете текста. Плащаме си и играем по вашите правила - СПАЗВАЙТЕ ГИ И ВИЕ!

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Бг език
« Отговор #1 -: Септември 07, 2010, 04:40:27 pm »

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Бг език
« Отговор #2 -: Септември 07, 2010, 07:06:35 pm »
Прав е колегата с тия гаранции за бонуса 25%.Колко гилдии могат да си го позволят?....20 гилдии не ми се вярва...по-скоро 5-6 гилдии.Една камара злато и диаманти за това ниво.И накрая да си ....
м****а е бива ли такава издънка от страна на създателите на играта.

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Бг език
« Отговор #3 -: Септември 07, 2010, 08:53:57 pm »

------------------------
Аз мисля, че ако някой от модераторите в тоя форум не знае значението на някои думи в бългЪрскияТ език, то трябва да използва речник.
 

Не, че съвсем няма основание в думите ти... но за човек, който има претенции към езиковите грешки на някой друг, най-малкото е редно да нямаш подобни в поста си.

И е хубаво форумът да се чете преди, а не след...
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Бг език
« Отговор #4 -: Септември 07, 2010, 09:23:07 pm »
Хайде едно последно разяснение и стига толкова .

Специалното ниво гарантира 25% бонус към базовите атрибути на изработеното оръжие.

Първо - бонусът се дава задължително на атрибутите, които ще се появят в изработеното от вас оръжие.
Това са онези атрибути които се генерират при изработката, те се увеличават с 25%. Онези които са си включени в рецептата се добавят към тези, които са ви генерирани и увеличени вече с бонуса.
Няма как да се бутат показателите от рецептата те са еднакви за всички. В противен случай ще се получи голямо разминаване в стойностите на предмет със и предмет без бонус. Както и самите вие казахте по-горе колко гилдии според вас могат да си позволят този бонус. Ефекта от този бонус е:
-правите менте, с бонуса става добро.
-правите добро, с бонуса става уникат.
С две думи подобрява качеството на изработените от вас предмети.

Второ - бонусът увеличава единствено атрибутивните точки(сила,жизненост,ловкост,точност,интелект)
Блок,критичен,%,броня.поражения и други такива атрибути не се увеличават. Тук е момента да кажа че според мен това не е правилно. Независимите атрибути трябва да са само пораженията на оръжията и бронята.  В сегашната ситуация 25% на оръжията е нищо. Като начало от оръжието се изисква да има добри показатели на крит,блок,мин.макс и т.н. а показатели като сила,интелект пък било то и увеличени са малко желани. Дори и увеличени тези атрибури няма да нарушат баланса само ще осмислят инвестицията в тази сграда.

Трето - питайте. Предполагам, че никои от вас не си дава парите за нещо без да знае предварително какво купува. Има хора които са го направили и вече знаят. Изчислявайте! Сигурен съм че във всеки по-сериозен гилд,който може да си позволи инвестицията, има поне един човек като мен който да смята подобни неща. Ако хванете стъпката на увеличение в първите 2-3 нива на която и да е сграда лесно можете да хванете прогресията и да си изчислите крайната цена.
Прогнозирайте и планирайте! Дерзайте и Успех! :)

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Бг език
« Отговор #5 -: Септември 08, 2010, 07:08:18 am »
Тео,чак ме разплака :D Много добре казано и обяснено на чист български *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))