Автор Тема: Може и със тях но по добре без тях  (Прочетена 1947 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ev1lla

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +8/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Може и със тях но по добре без тях
« -: Септември 29, 2011, 10:37:55 am »
Когато се опитвам да си преместя,заменя или пък да лекувам себе си или някой от придружаващите ме герой от време на време на моя герой на който му принадлежат тези предмети изписва че не са негови или че не може да бъдат сложени на определеното място а когато се опитвам да лекувам с колбите понякога колбите се раздвояват и въобще се поучават някакви страни неща уж ги лекуваш ама всъщност колбата пак си е в инвентара ти и все едно нищо не е станало е като му дам рефреш всичко си идва на мястото.
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 01:56:07 pm от Ev1lla »

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Може и със тях но по добре без тях
« Отговор #1 -: Септември 30, 2011, 10:14:41 am »
Потвърждавам. При всеки герои, с които играя при опит да местя каквито и да е предмети чрез влачене с мишката ... не се получава всеки път. Все едно не съм хванал предмета или все едно не съм го преместил, предметите отказват да сменят позициите си,  колбите не желаят всеки път да бъдат изпити, а някои от предметите отказват да бъдат върнати върху наемниците.
Понякога се получава ефект все едно съм хванал 2 неща едновременно- едно с курсора на мишката а другото с някакъв невидим курсор, движещ се в синхрон с реалния.
Това е голям минус на играта, които аз игнорирам от месеци, но съм готов да си заложа закуската, че има доста хора, за които това е поне досадно
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Може и със тях но по добре без тях
« Отговор #2 -: Септември 30, 2011, 04:44:36 pm »
Потвърждавам. При всеки герои, с които играя при опит да местя каквито и да е предмети чрез влачене с мишката ... не се получава всеки път. Все едно не съм хванал предмета или все едно не съм го преместил, предметите отказват да сменят позициите си,  колбите не желаят всеки път да бъдат изпити, а някои от предметите отказват да бъдат върнати върху наемниците.
Понякога се получава ефект все едно съм хванал 2 неща едновременно- едно с курсора на мишката а другото с някакъв невидим курсор, движещ се в синхрон с реалния.
Това е голям минус на играта, които аз игнорирам от месеци, но съм готов да си заложа закуската, че има доста хора, за които това е поне досадно


Потвърждавам, така е и при мен!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Може и със тях но по добре без тях
« Отговор #3 -: Септември 30, 2011, 06:44:34 pm »
при мен също. най-често се получава с предмети от комплекти.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Може и със тях но по добре без тях
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2011, 04:32:23 pm »
Не е ли от флаша ?!

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Може и със тях но по добре без тях
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2011, 08:50:08 pm »
Не знам дали е от флаша или поради каква причина стават тези неща, но от последните по-съществени промени, въведени мисля беше края на август, доста неща не са както трябва. Дано в така бленуваната 2-ра версия на играта всичко да е оправено, че наистина е досадно да не ти се появяват прозорците коректно, да местиш предмети по n-пъти без да знаеш къде са отишли, да не можеш да си проверяваш кой те е ограбил в зоните и т.н. и т.н. Поне аз мисля, че улисани в новата версия, програмистите доста занемариха настоящата. Дано да си заслужава!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Може и със тях но по добре без тях
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2011, 09:24:08 pm »
друго което е кофти е че доста често да не казвам винаги при лекуване се случва колбите или храните да заприличат на духчета само се местя под екрана следейки мишката нищо повече а като се рефрешне прозореца с героя се оправя и се оказва че са пак в раницата. друг път пък като сменям екраните от мерк на мерк екипировката на предишния визулно стои върху следващата кукла или пък зарежда много бавно екраните им.
за новата версия дано наистина щом са толкова залисани да бъдат оправени ред бъгове и да се направят различни сериозни подобрения защото в момента има мигове когато всякакъв кеф от играта отива в небитието ако съм прекрарал кофти ден дори не влизам в играта защото не искам да си късам нервите с глупости. не мисля че това е нормално за която и да е игра. под глупости имам предвид бъговете и завишените цени в аукциона заради прекомерно малки шансове в занаята и доста пресилени босове.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)