Автор Тема: Храна в Имперския град  (Прочетена 1295 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ne_pitai

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Храна в Имперския град
« -: Юли 27, 2009, 10:10:06 am »
При купиване на храна в имперския град ми отчете намаляване на партите /т.е. отчете, че съм заплатил за храната/, но при преместването излезе съобщение "нпредметът не е намерен" или нещо подобно, след което част от закупената храна изчезна от раницата ми.
Предполагам, че става дума за някакъв бъг, който се надявам, че скоро ще бъде корегиран.
Успех! :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Храна в Имперския град
« Отговор #1 -: Юли 27, 2009, 10:20:55 am »
Рефрешнете екрана  , и при мен се е случвало когато бързо изтегля няколко предмета от магазина да не ги отчете всичките , но мисля че в случая и не взема злато за липсващите.

При докладване на проблем давайте име на акаунт и ако може някаква допълнителна информация кога/около колко часа/ , къде /в коя провинция и магазин/ .
Това се отнася за всички които постват в тази секция !

Неактивен Ne_pitai

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +5/-3
    • Профил
Re:Храна в Имперския град
« Отговор #2 -: Юли 27, 2009, 10:26:30 am »
Благодая за бързия отговор!
Рефрешнах няколко пъти, дори излязох и влязох в профила, но без резултат. Става дума за имперския град, магазина с по-ветината храна :) /извинявам се, но не запомних как се казва/ преди около 1/2 час или към 11,00 на 27.07.
И не се оплаквам - просто се надявам, че с докладите играта ще става все по-добра.  :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Храна в Имперския град
« Отговор #3 -: Юли 27, 2009, 10:43:00 am »
Случвало ми се е десетки пъти, храната отива в раницата въпреки надписа който излиза. Не знам защо се получава, но винаги съм получавала предмета или храната за който заплащам...