Автор Тема: атаки и защити  (Прочетена 3747 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2011, 04:37:10 pm »
защо мислите че всеки се рови във форума
не мисля че трябва да ви затрудни да допишете още един ред на съобщението за обявената битка
а по въпроса за четенето и информирането наръчника на играта е пълен с грешки, макар че не веднъж съм ги споменавал никой от вас не желае да ги поправи и това само обърква новите играчи, които се стараят да бъдат информирани

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:атаки и защити
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2011, 04:45:30 pm »
Понякога е полезно да се порови човек във форума за повече мнения, а и всеки е дал различно от другия и така можеш да извлечеш по-обстойна и подробно информация за това което питаш................ :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2011, 05:28:13 pm »
за мнението съм съгласен, но за важни неща като това не мисля че е редно да се ровим по 2 часа

pithtath

  • Гост
Re:атаки и защити
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2011, 05:39:41 pm »
Ето - отговарям: В защита и нападение на замъци НЕ участват герои с отстояние 2 категории нагоре от категорията на замъка. Аналогично е и за предните постове. Ако нещо бъркам, искам да Ви подсетя, че дори и да участваха - ефектът щеше да е почти нулев - изхабяване на малко дух от страна на по-силните играчи (напр. тези от категорията на замъка).

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атаки и защити
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2011, 05:42:30 pm »
благодаря