Автор Тема: Не мога да си сложа дрехите.  (Прочетена 1790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jurinero

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Не мога да си сложа дрехите.
« -: Октомври 12, 2011, 07:29:17 pm »
Имам герой 10 ниво-стрелец. Не мога да си сложа дрехите, които са униформа на тежкия стрелец(ниво 14). Пише, че бронята, каската и ръкавиците не са за моя клас. Докато качулката мога да си я сложа. Някой знае ли защо?
Героя ми е свят 3- Jurinero

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не мога да си сложа дрехите.
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2011, 07:32:40 pm »
Въпреки че са 14 ниво, трябва да специализираш героя си и тогава ще можеш да ги сложиш.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не мога да си сложа дрехите.
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2011, 07:40:54 pm »
това не е вярно за пример видях преди малко герой(drollertool) с части от комплект, а до колкото разбирам jurinero си е сложил наметалото но не и другите части
просто някой от ръководните органи утре просто ще му ги поправи и ще си ги облече, кофти само е че ще зачака до утре

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не мога да си сложа дрехите.
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2011, 07:56:13 pm »
а може би да е така защото са плетени и най-вероятно, но все пак идеята е малко глупава по този начин мистиците в категория 2 са доста облагодетелствани сравнение с другите герои, защото няма смисъл да сложиш кожените комплекти на стрелец а дрехите до 15 ниво са пълна скръб

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Не мога да си сложа дрехите.
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2011, 09:17:15 pm »
Пълна скръб били,че ти до 14 ниво колко време мислиш да седиш?За 2 дена си качил нивото кой бил облагодетелстван не знам.
mitika си е права и програмисти са го казвали това,че чак като специализира ще може да се сложи.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Не мога да си сложа дрехите.
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2011, 10:56:34 pm »
това не е вярно за пример видях преди малко герой(drollertool) с части от комплект, а до колкото разбирам jurinero си е сложил наметалото но не и другите части
просто някой от ръководните органи утре просто ще му ги поправи и ще си ги облече, кофти само е че ще зачака до утре



Ръководните органи са го казали:Плетени брони на стрелец и войн се слагат след специализация, не знам защо мислиш че някой ще му ги оправи ако не е 15 ниво...............няма да чака до утре, а ще чака да вдигне ниво, това е. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен jurinero

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не мога да си сложа дрехите.
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2011, 01:04:14 am »
Мерси за инфото.