Автор Тема: Маркиране на наемници при плячка  (Прочетена 1865 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

newcomer

  • Гост
Маркиране на наемници при плячка
« -: Октомври 20, 2011, 03:05:42 pm »
Възможно ли е в таб "Герои", всичките налични наемници да се маркират с една отметка, подобно на тяхното селектиране при битки с чудовища. Такова една отметка би била удобство за потребителя, а освен това нерядко се случва, докато маркирам всичките пет отметки на наемниците ми, когато се готвя да нападна някой герой, той вече да е изчезнал от зоната. Т.е. времето при битки плячка е понякога от голямо значение.

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Маркиране на наемници при плячка
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2011, 04:52:26 pm »
Възможно ли е в таб "Герои", всичките налични наемници да се маркират с една отметка, подобно на тяхното селектиране при битки с чудовища. Такова една отметка би била удобство за потребителя, а освен това нерядко се случва, докато маркирам всичките пет отметки на наемниците ми, когато се готвя да нападна някой герой, той вече да е изчезнал от зоната. Т.е. времето при битки плячка е понякога от голямо значение.

Много добра идея,всяка секунда е ценна,ще използвам да напомня както по рано днес писах,че често отметките за маркиране не работят на някои герои и ако може да се погледнат.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Маркиране на наемници при плячка
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2011, 09:09:31 pm »
Нормално би било да се маркират всички наведнъж както е при битките.
Аз съм  ЗА !

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Маркиране на наемници при плячка
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2011, 12:17:35 pm »
и аз съм ЗА. аргументите са изказани вече според мен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Маркиране на наемници при плячка
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2011, 12:30:45 pm »
Най-лесно е, ако просто по подразбиране всички активирани наемници са и избрани, независимо дали даден герой е в зона на таб битка (герои).

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Маркиране на наемници при плячка
« Отговор #5 -: Октомври 21, 2011, 01:41:07 pm »
Да така ще е добре да са си маркирани,а вече който иска да се бие без някои наемник ще му махне отметката и готово.Вчера за 20-тина хода из червените провинции ми омръзна само да маркирам всички наемници.