Автор Тема: Въпрос за аукциона  (Прочетена 2123 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Въпрос за аукциона
« -: Октомври 22, 2011, 03:06:45 pm »
Преди време като си цъках с Мозилата и продавах разни работи на аукциона като цяло всяка оферта която изпишех се запазваше.И при въвеждането на една цифра излизаха част от офертите при започване на въвеждането.Което доста улесняваше работата с търгуването и пускането на повече стока и правеше изписването на всичките цифри доста по-лесно.Сега съм на нов комп пак си инсталирах Мозилата обаче уви не ми излизат така както едно време.Всъщност и последният път след преинсталирането на стария отново не ми излизаха.
Та въпроса ми е дали тази опция е премахната нещо или има някъде в мозилата възможност да си я включа отново?Някои ако може да подскаже и от къде точно ще съм му благодарен.
Надявам се разбрахте за какво става дума.Искам да се запазват както примерно може да си запазиш никовете в играта и при написването само на първата буква да излизат никовете започващи с тази буква.И преди беше така с аукциона,сега не ми е така.Пробвах и с IE пак не е така.

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2011, 03:41:45 pm »
Не съм сигурен ,но мисля ,че беше така ;Отиваш в меню Tools/Инструменти->Settings/Настройки->Лични данни/privacy panel и в този раздил ще има Firefox ще/Will;Remember history/помни историята и по надоло ще има "лента за адрес" и в там трябва да избереш история и отметки .
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2011, 03:52:58 pm »
ами направено е обаче не става отново не може.
При тебе какво е положението с тези настройки успяваш ли да запамети някакви цифри за аукциона специално?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2011, 04:17:32 pm »
иволвър. аз съм с най-новата версия на мозила не съм я преинсталирал ъбдейтната е да поясня обаче при мен тази опция я има така че не е премахната. само трябва се види от къде се включва. помни историята доколкото помня е за запомняне на посетените сайтове. не знам дали е свързано с останалото по някакъв начин.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #4 -: Октомври 22, 2011, 04:23:59 pm »
иволвър. аз съм с най-новата версия на мозила не съм я преинсталирал ъбдейтната е да поясня обаче при мен тази опция я има така че не е премахната. само трябва се види от къде се включва. помни историята доколкото помня е за запомняне на посетените сайтове. не знам дали е свързано с останалото по някакъв начин.
Ами аз не го помня много добре ръководил съм се по това , защото след като изтрия историята и бисквитките ми изчезват запомнените суми
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2011, 04:28:01 pm »
Ами друга идея тогава как да я включа и аз?

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2011, 04:37:38 pm »
Не съм сигурен ,но мисля ,че беше така ;Отиваш в меню Tools/Инструменти->Settings/Настройки->Лични данни/privacy panel и в този раздил ще има Firefox ще/Will;Remember history/помни историята и по надоло ще има "лента за адрес" и в там трябва да избереш история и отметки .

Отиваш там дето ти е казал човека и му даваш Use custom settings for history Появяват ти се една камара опции където дните трябва да са повече от нула и да имаш отметка на Remember download and form history. Рестартираш броузера.

Ако и тогава не стане незнам

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2011, 04:47:55 pm »
Ето как ми е в момента и не става

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за аукциона
« Отговор #8 -: Октомври 22, 2011, 05:08:59 pm »
ами виж тук:

http://support.mozilla.com/en-US/kb/Form%20autocomplete%20entries%20are%20not%20saved

специално за аддоните


пробвай също да видиш как са ти настройките в:
1.написваш горе в урл-то about:config цъкаш иес

и пишеш да търси forms или autofill и гледаш дали е true аутофилла