Автор Тема: проблем с герой  (Прочетена 1019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща
проблем с герой
« -: Ноември 01, 2011, 06:09:00 pm »
Може ли някои администратор да погледне герой Gerispa в свят 2. В безброи вече битки се убеждавам че има много бъгове в този герой но последната битка за защита на карвавия замак ме убеди в това. Няма герои които да може да направи 16 битки а други силни герои там да немогат да направят и 4. В всичките ми битки с него с различни герои винаги остава мистик на мрака и героя, а мистика е едва с 3 000 живот и 600 ловкост и не умира а преследвачи с 1100 ловкост умират. В повечето битки ги няма нито в профила ми нито в неговия нито в вестника, а за доклади никога не сам получавал.Когато го ударя аз не ми зарежда битката а когато мен ударят не се показва палния доклад( когато въобще намериш битката ) Има и още много бъгове които сам пропуснал за това ако може да се погледне ще ви бъда благодарен  :)

KOPEMA

  • Гост
Re:проблем с герой
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2011, 06:11:24 pm »
Аз също бих приветствал едно разследване на въпросния герой. Напоследък доста бъгове се появиха и си мисля, че това отказва доста от честните и сериозни играчи.На мен също ми прави впечатление, че след битка с въпросния герой липсват доклади и смятам, че би било редно екипа да направи проверка и да оповести резултатите за да се отметнат съмненията.Все пак тази игра отнема сериозно време и не е редно някой да се възползва от бъгове. Ако всичко е по правилата предварително се извиянявам на човека играеш с героя Gerispa......
« Последна редакция: Ноември 01, 2011, 06:14:01 pm от KOPEMA »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с герой
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2011, 06:37:32 pm »
Липсата на доклади е при всички не само при вас.За останалото не мога да коментирам екипа ще каже утре нещо по въпроса.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:проблем с герой
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2011, 06:47:21 pm »
Къде точно е казано,че един герои не може да направи 5,10 или 15 битки??

Показването на битките няма как да стане ако те е ударил в града,а в стенвестника съм гледал над 15 пъти как Bи побеждава...

Мистика е с най-малък шанс да бъде избран като противник,а дори да се избере за такъв,има достатъчно ловкост и блок,за да оживее...

Недейте да обвинявате напразно човека...каква завист какво нещо... *hmm* *hmm* *hmm*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.