Автор Тема: До Driada !  (Прочетена 7118 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #15 -: Октомври 30, 2011, 01:02:17 pm »
има два типа играчи които се заяждат с дриада:
1. тези които са силни и могат да напишат наръчник за играта без грешка.
2. тези които никакво понятие си нямат с какъв тип се захващат *hihi* и имат себе си за голямата работа само че тази игра иска и пипи(разбирайте умения и познания за този тип игри и за самата игра) не само голяма уста за да си добър *hihi*
в случая залагам на второто :D
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Dan_Juan

  • Гост
Re:До Driada !
« Отговор #16 -: Октомври 30, 2011, 01:10:01 pm »
Не ме четете вие... не ме четете...
Казах ви да следите стенвестника.
Там се вижда кой плаче и на кой му трябват хавлийки.  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #17 -: Октомври 30, 2011, 01:16:31 pm »
ще видим кой кого не чете. във всяка игра и свят трябва се знаят тези с които човек не трябва се захваща преди да е ама не 100 а 1000% готов за сблъсък. в свят 3 един от тези хора е дриада. и да си ударил някой шамар на някой от неговите бълха ги ухапала. като почнат да нападат сериозно ще видим кой ще се смее последен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:До Driada !
« Отговор #18 -: Октомври 30, 2011, 01:29:28 pm »
Хубаво е човек да има хъс и спортна злоба.Дали в игра , дали на работното място.:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #19 -: Октомври 30, 2011, 04:32:55 pm »

типичен пример за добър спамер а не играч шереметев  :D никъде не играе ама иначе много начетен в приказките от 1001 една нощ упс математики и иронии *hihi*
« Последна редакция: Октомври 27, 2013, 12:07:18 am от Sophie »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #20 -: Октомври 30, 2011, 07:05:48 pm »
Знаем как става положителен баланса  ;)
Правиш си 10-20 профила във форума и почваш всеки ден да цъкаш върху плюсчетата  :D



изобщо не съм съгласен с теб :) моя баланс е положителен а ползвам само този профил. само че за разлика от някои се старая да си меря приказките и не роптая като хлапе за откраднат шоколад че са ми изтрили някой пост ако прекаля с острия език.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #21 -: Октомври 30, 2011, 07:14:29 pm »
адскиогън ако тръгна да разправям колко такива изпълнения съм видял за 5те години игра ще отиде вечерта. не веднъж съм се смайвал какви болни мозъци може да срещнеш когато играеш такива игри. е веднъж си бях хванал гадже докато бяхме съотборници в една игра  *hihi* така че всичко е възможно да срещнеш. а колко болен трябва да е някой за да прави такива комплексирани изпълнения като споменатото от дон жуан (колко ли разбира от жени щом е избрал този псевдоним  *hihi*) може да прочетеш в гугъл :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #22 -: Октомври 30, 2011, 07:44:38 pm »

В онлайн игрите винаги се срещат такива образи ,които имат много свободно време и цял куп комплекси.От далече мирише на комплексар и ние нищо неможем да направим по въпроса ,но да не говори глупости ...
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Dan_Juan

  • Гост
Re:До Driada !
« Отговор #23 -: Октомври 30, 2011, 07:46:40 pm »
адскиогън ако тръгна да разправям колко такива изпълнения съм видял за 5те години игра ще отиде вечерта. не веднъж съм се смайвал какви болни мозъци може да срещнеш когато играеш такива игри. е веднъж си бях хванал гадже докато бяхме съотборници в една игра  *hihi* така че всичко е възможно да срещнеш. а колко болен трябва да е някой за да прави такива комплексирани изпълнения като споменатото от дон жуан (колко ли разбира от жени щом е избрал този псевдоним  *hihi*) може да прочетеш в гугъл :)

Ти пък откъде се пръкна?
Я стой мирно да не изядеш и ти шамарите  ;)
Седнал да размишлява дали съм разбирал от жени или не . :D
Единственият играч от когото съм падал е Дриада и то само защото бях с 2 мерка на които сега вдигам нивата и са полуоблечени.
Той самия остана на косъм жив а партито му загина геройски цялото.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #24 -: Октомври 30, 2011, 07:52:09 pm »
Е това трябва да ни интересува целият форум ли?Кой знае ако беше в свят 2 какво щеше да е  *hihi*

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:До Driada !
« Отговор #25 -: Октомври 30, 2011, 07:53:49 pm »
3 неща ще ти кажа:
1.там от къде съм се пръкнал аз ти няма оцелееш и седмица така че внимавай с приказките.
2.нямаш си идея с какви жени съм бил и смея да твърдя че съм доста компетентен по въпроса.
3.дриада те е бил това че е оцелял на косъм нищо не значи все пак много зависи на чия страна е бил прословутия шанс. с герой яростен с 1% шанс за крит съм свалял преследвач с един критичен удар(още с 1я удар за да съм точен дори не съм го пропускал) така че понякога шанса е от голямо значение.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)