Автор Тема: Ресурси  (Прочетена 5354 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #15 -: Ноември 07, 2011, 03:11:21 pm »
давам теоретичен пример при което използвам числа улесняващи пресмятането. имам герой К4 в свят 3 който съм зарязал за да играя в свят 2 така че не ми се отваряй много. това съм казвал и на друг път ама какво да се прави с човек като теб сенсей човек на глава не може да излзе защото се мислиш за всезнаещ и твоето IQ е кaратистче което разбива всяко друго IQ  :D

Примери ще даваш като стигнеш там дето сам аз до тогава повече чети и по малко пиши  ;)
защото в тия категории в които играеш ти играта там в  уводната си част. После става трудна и то доста ;) иска се мн диаманти и пари за да стигнеш до едно едно добро ниво в играта

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #16 -: Ноември 07, 2011, 03:42:13 pm »
Примери ще даваш като стигнеш там дето сам аз до тогава повече чети и по малко пиши  ;)
защото в тия категории в които играеш ти играта там в  уводната си част. После става трудна и то доста ;) иска се мн диаманти и пари за да стигнеш до едно едно добро ниво в играта
преди ,когато ги нямаше чуковете доста хора играеха без диаманти и си бях съвсем добре.помня един войн висеше по цял ден в опасните и си събираше пари за диаманти от ходещите торби с злато .
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #17 -: Ноември 07, 2011, 04:39:57 pm »
Сенсей, ти си от тия дето искат "И рибку сьест и на х*й сест" , както казват братушките.  :D




Така е.Когато е прав Дан тогава и аз даже няма какво да допълня........... :D
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ресурси
« Отговор #18 -: Ноември 07, 2011, 04:51:40 pm »
Дали Sensei изпадна в нокдаун или в момента обмисля от своя страна нова офанзива?:)

Само времето ще покаже......:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен asnd

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 253
  • Karma: +67/-148
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2011, 05:26:33 pm »
мене сенсейя ме кефи. по всяка една тема има мнение и дава по няколко отговора. когато няма достатъчно теми(случва се понякога) отваря собствена.а сега по темата, според мен нещата са си точни. единствено си мисля че ювелирите са ощетени в стъпките от приключения където трябва да добиват ресурс, но трябва да призная, че с кула нещата стават нормални и дори тези стъпки стават  лесно преодолими.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2011, 10:47:46 pm »
кула а и с подходящия клас може си оставиш точки за изследовател така че не са ощетени просто са по-трудни за игра. за тези които ги е страх да не изядат някоя атака ще кажа като ви е страх от мечки няма да ходите в гората. аз си тегля едно мечка страх мен не страх и отпрашвам към гората с мръсна газ *hihi*
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ресурси
« Отговор #21 -: Ноември 08, 2011, 02:57:47 pm »
Добре а за перлите като падат само от битки, падат падат, ама пак не са достатъчни, понеже явно няма много хора в четвърта и няма предлагане, по този начин перлата става двойно и тройно по скъпа от циркона, който също пада от битка но в шеста явно са повече хората

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #22 -: Ноември 08, 2011, 03:16:17 pm »
Добре а за перлите като падат само от битки, падат падат, ама пак не са достатъчни, понеже явно няма много хора в четвърта и няма предлагане, по този начин перлата става двойно и тройно по скъпа от циркона, който също пада от битка но в шеста явно са повече хората


Естествено че не са достатъчни, точно това е проблема с високата им цена а не толкова броя на играчи в категорията......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #23 -: Ноември 08, 2011, 04:06:31 pm »
Броя на играчите си е доста важен в случая.Дори да приемем,че дропа им е напълно еднакъв при положение,че в 4та има повече играчи значи повече ще са нападали,обаче в 4та производството е много по-голямо от това в 6та примерно.Едно е да има в 6та 300 акаунта и от тях 50 майстора,съвсем друго в 4та да има 10к акаунта и 1000 майстора и отделно играчи 5-6-7 категория който също майсторят в 4та примерно от време на време.И накрая излиза,че дори с еднакъв дроп на ресурси в 4та ще се хабят много по-големи количества ресурс при което той става малко и се оскъпява повече  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:Ресурси
« Отговор #24 -: Ноември 08, 2011, 06:15:26 pm »
Разбира се че няма как да се сравни производителността на майсторите в кат 3,4 с тези от кат 5,6 и 7 стойността на ресурсите и тяхното добиване е съвсем различна за това е нормално в ниските категории да се задържат повече играчи при положение сега пуснаха и приключенията и доста време отнема търсенето намирането и екипирането на наемници и съответно събиране на диамантите които са изключително ценни за по напред в играта
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 06:17:06 pm от Sensei »