Автор Тема: Баланс  (Прочетена 2719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Баланс
« -: Ноември 06, 2011, 10:59:33 pm »
ААСС митбул е прав. редно е да се взима бонус и от двете оръжия защото критовете са единственото което позволява на стрелците и маговете да се мерят с щетата на воините. много неща е редно да се преосмислят по отношение на баланса за да зависи всичко от играча а не от клас шанс и т.нат. няма лошо и в това воините също да бият критове с яки ками или мечове защото крит бонуса от тях го ликвидираме но им е нужен срещу босовете тъй като не могат да избягват яко да ги бият от далеч или да им правят магии.
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 11:02:43 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Баланс
« Отговор #1 -: Ноември 06, 2011, 11:08:18 pm »
май от математика 1-ви клас не разбирате след като преди ви показвах доклади как костенурка с 60 точност прави 2 от 3 критични на ловец със ловкост 200 и как на гого му правеха редовно критични войни с по 50-60 точност,тука математика няма а всичко е на късмет,и късмета никога не е в наша полза,да почна ли да давам доклади как с много по малко точност от ловкостта на наемниците ни се вкарват редовно критични и там % не е 0 както на моя доклад,щом преди да почне битката бойния вик сваля ловкостта на тарантулата до 616 трябва да се смята почването на битката при тази ловкост иначе какво му е действието,щом това е формулата как тогава с vidomina която и бях докарал ловкостта над 1100 и имаше избягване 7 срещу котката в 6-та която имаше под 600 точност едвам избягваше 2-3 удара и и вкарваше доста критични,наскоро пробвах мамута с 100 точност и си правеше доволно критични срещу противници с много повече ловкост,според тази формула ако си направим наемниците с такава ловкост значи не би трябвало срещу тях да има критични удари

Баце,малко като лаик и кибик,ама гледам зареждаш яко  :D Що не направиш едно парти с 5 свирепи или пазителя и да ги оборудваш с по един чук да видим колко крита ще и вкарат на тая тарантула?
Щом костенурка с 60 точност вкарва критове на играчи с над 200 ловкост би трябвало и тия с чуковете да я цепят тая тарантула.
Много съм любопитен да разбера кво ще стане,ама все ми свидят 2000 диаманта да пробвам  :D
Ае наздраве!

Едит:И без лоши чувства и сарказъм,напълно разбирам за какво говориш и аз много пъти съм се ядосвал за това,което пишеш по горе.
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 11:19:02 pm от Matros »

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Баланс
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2011, 11:21:24 pm »
ААСС митбул е прав. редно е да се взима бонус и от двете оръжия защото критовете са единственото което позволява на стрелците и маговете да се мерят с щетата на воините. много неща е редно да се преосмислят по отношение на баланса за да зависи всичко от играча а не от клас шанс и т.нат. няма лошо и в това воините също да бият критове с яки ками или мечове защото крит бонуса от тях го ликвидираме но им е нужен срещу босовете тъй като не могат да избягват яко да ги бият от далеч или да им правят магии.
не е ли достатъчно ,че срещу стрелците и местиците яростния има Блок като на пазител да не говоря за баланса "WaRrIoR_f нанася Критичен Удар  [-20221] на Ev1lla" сега критичен удар от мистик "mix2mix нанася Критичен Удар  [-6403] на Askold"(да се вземе предвит ,че човекът беше с плетени брони) "DESKOTO нанася Критичен Удар  [-7961] на neltarion"а сега и преследвач "cuwabunga нанася Критичен Удар  [-8264] на Ev1lla" пазител "gerispa нанася Критичен Удар  [-6429] на DESKOTO" и така разликата не е само ,че щетата е коренно различна ,но и нечовешкият блок
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Баланс
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2011, 11:24:18 pm »
"Баланса" е с две думи:преследвач и парти!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Баланс
« Отговор #4 -: Ноември 06, 2011, 11:25:35 pm »
не баш.свиреп и парти  >:( ,ама не стрелци  :D Свирепия мога да го направя с ловкост близа до преследвача,ама преследвача не може да вика  :D

Свиреп с камички + парти от преследвачи и на паяка ша му правим помен,многократно  :D
Даже може и един светъл мистик към горе споменатото парти да им качи ловкост и точност над 1000 на преследвачите.
Поне така го виждам аз перфектното парти,главен герой свиреп воин,преследвачи 4 и един светъл маг с умения да качва ловкост,точност и вътрешна концентрация за крит евентуално,ако има късмет де
Едит:Аз лично не съм го пробвал още тоя паяк,щото в момента си качвам мулета в седма.Вече ги имам всички професии в седма основните са на макс под професиите са доволно и е въпрос на време да кача 65 ниво и да пробвам сам.
« Последна редакция: Ноември 06, 2011, 11:45:50 pm от Matros »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Баланс
« Отговор #5 -: Ноември 07, 2011, 08:47:05 am »
не е ли достатъчно ,че срещу стрелците и местиците яростния има Блок като на пазител да не говоря за баланса "WaRrIoR_f нанася Критичен Удар  [-20221] на Ev1lla" сега критичен удар от мистик "mix2mix нанася Критичен Удар  [-6403] на Askold"(да се вземе предвит ,че човекът беше с плетени брони) "DESKOTO нанася Критичен Удар  [-7961] на neltarion"а сега и преследвач "cuwabunga нанася Критичен Удар  [-8264] на Ev1lla" пазител "gerispa нанася Критичен Удар  [-6429] на DESKOTO" и така разликата не е само ,че щетата е коренно различна ,но и нечовешкият блок
да бият яки критове. това мога го приема все пак са воини имат яки мускули. обаче се замисли колко бонус получават от мечове или ками и от точност ако са покачили. определено не е толкова много за да не мога го елиминирам с ловкост и загуба на фокус. преследвача пък има 40% бонус ловкост от 2 оръжия ако използва и ловкостта му е основен атрибут. ако се облече и както трябва за да е преследвач урод просто забрави да му направиш крит с воин. тези развити като преследвачи може и да успеят ама това не е масово явление. тук идва и бойния вик. може след него да има 1% шанс за крит воина и да вземе да удари як крит. това е момента с който не съм съгласен защото преследвача е късметлия ако не отнесе такъв крит и обратно воина е късметлия че го е нанесъл защото това решава битката. чист късмет решава битката. вярно че и в живота има такива ситуации ама когато играя такива игри ми се иска за малко да "избягам" от реалността а не да ми се навира в лицето особено когато искам да да се разтоваря заради глупости станали през деня.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Баланс
« Отговор #6 -: Ноември 07, 2011, 10:23:49 am »
Проблемът е по-скоро в наличието на бонуси към оръжията като "засада" и "отвръщане". Тоест, две от убер-уменията на стрелците може да ги ползва всеки.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Баланс
« Отговор #7 -: Ноември 07, 2011, 10:38:29 am »
Проблемът е по-скоро в наличието на бонуси към оръжията като "засада" и "отвръщане". Тоест, две от убер-уменията на стрелците може да ги ползва всеки.
така е. към тях бих причислил и удара с щит и контраатака. да не говорим че яростен развит като преследвач ако ги докопа засада и отвръщане от оръжия вече говорим за бойна машина каквато само по-добре екипирана такава може да бие и изобщо не може да става дума за какъвто и да било баланс.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

pithtath

  • Гост
Re:Баланс
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2011, 10:52:30 am »
Яростен с две ками работи добре само за основен герой :). Иначе не става - мрат.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Баланс
« Отговор #9 -: Ноември 07, 2011, 11:11:54 am »
именно за основния герой говоря. берсерк боен вик въртележка засада отвръщане високи поражения от силата и много кръв. изобщо не виждам какво би могло да спре такъв тип освен друг като него както казах в предишния пост.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Баланс
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2011, 06:40:05 pm »
Проблемът е по-скоро в наличието на бонуси към оръжията като "засада" и "отвръщане". Тоест, две от убер-уменията на стрелците може да ги ползва всеки.
Браво бре!Един път да изтъкнеш аргумент за преследвачите! *bravo*