Автор Тема: Влизане в чужди акаунти  (Прочетена 4352 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2011, 04:48:13 pm »
имах подобен случай и аз.както си играех с героя и ме изхвърли от играта и после не можех да вляза около 20-30 минути в героя и ми пишеше че ми е грешно имито или паролата .това се случваше само в единия герой а в другите си влизах.после се оправи.аз предполагам че някой от екипа е влязал с някаква цел но мисля че е редно и да ни предупреждават ако е било така.ако ли не е така значи е полтъргайс който прави номера.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #16 -: Ноември 08, 2011, 06:35:40 pm »
имах подобен случай и аз.както си играех с героя и ме изхвърли от играта и после не можех да вляза около 20-30 минути в героя и ми пишеше че ми е грешно имито или паролата .това се случваше само в единия герой а в другите си влизах.после се оправи.аз предполагам че някой от екипа е влязал с някаква цел но мисля че е редно и да ни предупреждават ако е било така.ако ли не е така значи е полтъргайс който прави номера.

няма нищо такова. от общуване с екипи на игри съм чувал това онова. специално за проверки ако е нужно влизане в акаунт те си имат собствени пароли които им дават достъп навсякъде. нашите пароли се запазват криптирано и дори екипа няма достъп до тях. а за други неща се иска пипане по кода. при всички случаи обаче ако намесата им не доведе до лаг както се казва остава незабелязана. а за лага вече бях говорил кога беше на лично с един от тях тъй като използвах слабо познат браузър и не бях сигурен дали не е от него и ми казаха че макар и малко вероятно е възможно да се засече лаг когато оправят нещо при което е достатъчно да изчакаш няколко минути да си изтриеш кеша и всичко е ок. разните му там конспиративни измислици че подпомагат този и онзи са си глупости. чувал съм го това къде ли не и няма общо с истината. никой няма да тръгне да прехвърля на този на онзи предмети за които са давани кинти защото това си е кражба и е подсъдимо съответно е антиреклама за играта и води до отлив на клиенти и липса на нови попълнения. имат сметка от много гилдии които да харчат а не от една шепа че да подкрепят някоя.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #17 -: Ноември 08, 2011, 06:42:12 pm »
никой няма да тръгне да прехвърля на този на онзи предмети за които са давани кинти защото това си е кражба и е подсъдимо съответно е анти реклама за играта и води до отлив на клиенти и липса на нови попълнения. имат сметка от много гилдии които да харчат а не от една шепа че да подкрепят някоя.



Това е само 50% от истината............Но монетата винаги има две страни, нали така??
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #18 -: Ноември 08, 2011, 06:58:50 pm »
другата страна е екипа да е некачествено подбран и да знаят как да си свършат работата. от там обикновено тръгват такива подозрения но обяснението е наистина просто. лошо подбиране на кадрите водещо до лоши резултати. има игри в които именно това отказва играчите. тук поне до момента индикации да не знаят какво правят не съм виждал.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен AACC

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-143
  • колкото добър ,толкова проклет
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #19 -: Ноември 08, 2011, 07:14:19 pm »
няма нищо такова. от общуване с екипи на игри съм чувал това онова. специално за проверки ако е нужно влизане в акаунт те си имат собствени пароли които им дават достъп навсякъде. нашите пароли се запазват криптирано и дори екипа няма достъп до тях. а за други неща се иска пипане по кода. при всички случаи обаче ако намесата им не доведе до лаг както се казва остава незабелязана. а за лага вече бях говорил кога беше на лично с един от тях тъй като използвах слабо познат браузър и не бях сигурен дали не е от него и ми казаха че макар и малко вероятно е възможно да се засече лаг когато оправят нещо при което е достатъчно да изчакаш няколко минути да си изтриеш кеша и всичко е ок. разните му там конспиративни измислици че подпомагат този и онзи са си глупости. чувал съм го това къде ли не и няма общо с истината. никой няма да тръгне да прехвърля на този на онзи предмети за които са давани кинти защото това си е кражба и е подсъдимо съответно е антиреклама за играта и води до отлив на клиенти и липса на нови попълнения. имат сметка от много гилдии които да харчат а не от една шепа че да подкрепят някоя.
казаното е 100% вярно и преди мисля ,че е имало подобен проблем тук или в една от другите игри ,с които се занимавам .Паролата на всички админи,модератори,програмисти,девелъпъри и тн. достъпът до нашите пароли е възможен само ако се де-кодират ,а това воубще не е лесно 2 седмици се мъчих с мойта в *@%^&#@`ус ,но напразно
Знам къде продават много удобни пешкири за забърсване на олигавени и просълзени тинейджъри... :D :D :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #20 -: Ноември 08, 2011, 07:16:52 pm »
Ами вижте сега относно влизания на екипа в акаунтите не оспорвам,че си е точно така.Влезне ли някое тебе те изхвърлят веднага.Дори вчера като стана на въпрос първо,че някои влиза из толкова акаунти си помислихме,че са хора от екипа и проверят един докладван проблем с една липсваща група стражи.И за това мислех са влизали и в лидерския акаунт.Обаче после и дневника като видяхме и banditko като ми показа липсващите работи се разбра,че надали е някои от екипа.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #21 -: Ноември 08, 2011, 07:25:56 pm »
иволвър във вашия случай съм 100% убеден че е влизал хакер. въпросът че явно не е някакво квартално хлапенце което се прави на велико та а дано го хареса съседското момиче а някой който знае какво прави защото щом екипа вижда само едно айпи този определено знае как да си замита следите. за теб и бандитко ако случайно използвате мобилен интернет и сте на един оператор е възможно да съвпадат айпитата това че често срещан прийом при тях. а има някои които предлагат и двата вида и от там може да се получило нещо такова. динамичните айпита също се срещат макар че там трябва да ега ти късмета за да се получи това което е станало при вас. в други игри въведоха системи за засичане на използването на програми криещи истинското айпи зад фалшиво заради забранения при тях мултиакаунинг. мисля че трябва се направи ако не е вече нещо такова и тук защото щом веднъж е станало и се е отървал ненаказан може да пробва пак.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Влизане в чужди акаунти
« Отговор #22 -: Ноември 08, 2011, 07:32:51 pm »
Еми мобилен интернет не ползвам и си влизам само от домашния комп.