Автор Тема: До кога ще сме прецакани с тия перли?  (Прочетена 1290 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
До кога ще сме прецакани с тия перли?
« -: Декември 10, 2011, 12:56:12 pm »
До кога ще продължава това безхаберие в тая игра! Вярно някой ще каже, който не му изнася – прав му път и все пак от почти 2 години ако не се лъжа играя Имперски герой и определено усещането ми за монотонност се оправдава.  :( Ето за пореден път се убеждавам в следното перлите се падат единствено и само от дроп – Защо? Аз ако съм бижутер и копая камъни в тая категория нима нямам право да получа бонус от тях! В пета ако копая камъни получавам и рубини и сапфири и обсиадени кристали бонус е перлите къде са в сънищата ми ли само? С какво ще съм по конкурентно способна в тоя занаят спрямо другите като реално все тая, че съм бижутер остава едната обработка само е и – мноо важно като няма добив няма да има и какво да се обработва. Не разбирам не се четат желанията на потребителите, мненията и предложенията на повечето играчи. Това го пиша защото съм на 100% убедена, че някой някога е ревал в тоя форум по тоя въпрос и резултат какъв – точно никакъв! Моля, направете нещо! Започнете от някъде и не загърбвайте проблемите на потребителите на тая игра, защото един ден ще разберете, че сте загубили и  тия които все още са останали, а новодошлите изобщо няма да се застоят!
Хубав уикенд!   :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:До кога ще сме прецакани с тия перли?
« Отговор #1 -: Декември 10, 2011, 01:07:16 pm »
Ами аз съм съгласен и да почнат се копат така цената им ще стане 10 000 на бройка и ще са ми евтини да си ги купувам,а после ще почнат сички да мрънкат що са толкова евтини  :D
Нема угодия.

pithtath

  • Гост
Re:До кога ще сме прецакани с тия перли?
« Отговор #2 -: Декември 10, 2011, 01:13:49 pm »
Това е положението с перлите, ако нещо ще се променя, ще е след нова година. Ако трябва да сме точни - аз съм изгубил най-много от развитието на перлата за последните 2 години. И не се оплаквам. Дискусията се затваря.