Автор Тема: ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)  (Прочетена 5359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2011, 11:58:01 pm »
Абе и аз имам едни спомени за брадви и чукове, при воина, ама избледняха :) За боздугани въобще нямам спомени *hihi*
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #16 -: Ноември 24, 2011, 12:08:01 am »
А боздугана е голямо оръжие,само пазителя да има контраатака  :D Аз много си го тача боздугана особено ся има има едни епични награди боздуган дето е по як от меч,няма лабаво по 1000 вкарва на удар и после на контра още толкова  *hihi*

pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2011, 12:14:32 am »
Ето примерно и аз имам воин. Но за сега и през ума не ми е минало да се правя на ловък воин с ками и т.н.
Имам муле което пак го тествах с метателно копие.
Изключителна сила е спред мен, нека ви припомя че само преди промените всеки играеше само преследвач с щит и копие. Да сега малко поурязаха метателните копия но много често бие такива критове и блоква удар и избягване и отвръщане че много често преследвача решава битките си в 1-вите няколко рунда. Не целете непременно да се биете с 2 оръжия, защото  2 опръжия имат позитиви към щетите но пак имат много големи негативи по отношение на загубата на много точки умения които са много полезни  :)

Сенсей, само едно ще ти напиша, с тези ти мисли и възприятия - ще те скъсват навсякъде от бой по зоните. Помни ми думата.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #18 -: Ноември 24, 2011, 03:02:11 am »
Сенсей, само едно ще ти напиша, с тези ти мисли и възприятия - ще те скъсват навсякъде от бой по зоните. Помни ми думата.

Не съм казал че съм най добрия и че едва ли не аз съм измислил изцяло нов героя,умнения с които да се бие или т.н.
Важно е всеки да има личен стил на игра и да пробва, да опитва от всичко. Не зная за вас но аз лично много харесвам идеята на екипа за ордена на ученика.
Там можех да опитвах различни комбинации от умения. стратегия. даден герой и т.н. без това да ти коства по 15 диаманта всеки път. Така че остнова на всичко е само един герой. просто ти трябва да приложиш своите идеи и стил на игра а не просто да копираш другите.
Това е лично мнение и не ангажирам никого да е съгласен с него

pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #19 -: Ноември 24, 2011, 10:11:32 am »
Не знам Сенсей, ще ти напиша, обаче, кое е правилното (според мен) - избира се винаги нещо добре работещо, достатъчно ефективно и опростено. След това можеш да градиш отгоре, ако желаеш, или да пускаш клончета, без това да се отразява отрицателно на ефективността.
Идеята да правиш нещо друго, само за да си по-различен от останалите ми се струва някак недомислена.
« Последна редакция: Ноември 24, 2011, 08:48:18 pm от pithtath »

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #20 -: Ноември 24, 2011, 10:56:29 am »
Не знам Сенсей, това май е типична черта на нацията ти. Аз ще ти напиша, обаче, кое е правилното - избира се винаги нещо добре работещо, достатъчно ефективно и опростено. След това можеш да градиш отгоре, ако желаеш, или да пускаш клончета, без това да се отразява отрицателно на ефективността.
Идеята да правиш нещо друго, само за да си по-различен от останалите ми се струва някак недомислена.

Може би не се изразих правилно
Да добре е да все пак да имаш някаква насока или цел
горе долу да видиш дадено развитие на герой и да го подобриш по свои начин,така че в игарата ти да имаш свои почерк в играта ,но не да копираш на 100% най силните. Иначе сега какво става видял някои войн с по леки бронии с ками и всеки почва да прави ловък воин,
после някои видял че еди кой си е с 2 оръжия и давай.
Имаше една поговрка :
- видяла жабата че подоковават коня и тя взела да дига краката  :D
та и тука всяка жаба иска да е като коня ама може ли не може ли тва е друга тема

pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #21 -: Ноември 24, 2011, 11:31:18 am »
Струва ми се, че си противоречиш :).
1. Ти и останалите сте играли с метателни копия и щитове.
В кат. 1 играех със сатър, после изключително само с метателни ножове и щит.
2. Ти и останалите правехте ловци с арбалети.
Никога не съм играл с арбалети, освен в много редки случаи, както и частично в свят 4 понастоящем.
3. Ти и останалите сте ползвали тежки брони.
Никога не съм слагал тежка броня на мой герой, наемник или страж.

По точка 2 - в свят 4 е приемливо да се играе с арбалети, тъй като там практически не си застрашен от двубой с някого в зона.
Всичко ефективно в ИХ вече е измислено + един куп други стратегии, вероятно малко по-малко ефективни, но пък много трудоемки и следователно нерентабилни.
След Нова Година и надеждите за нови съществени промени ти пожелавам ти да си този, който ще наложи да се съобразяват с него. Веднага ще приема твоя стратегия на развитие, ако е достатъчно ефективна и с гордост ще напиша във форума: "Аз копирах Сенсей".

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #22 -: Ноември 24, 2011, 11:58:42 am »
Да сложиш 2 ками на свиреп е най малкото което може да се направи.
От там нататък идва сложнотията...
С какви итеми да го облечеш... какви умения да му развиеш ако е герой или с какви умения да го търсиш по таверните ако е наемник...  с какви други меркове да го съчетаеш в партито и т.н.
Именно в тези неща ми се струва, че е творчеството, което трябва да прояви играча.

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2011, 12:27:32 pm »
Струва ми се, че си противоречиш :).
1. Ти и останалите сте играли с метателни копия и щитове.
В кат. 1 играех със сатър, после изключително само с метателни ножове и щит.
2. Ти и останалите правехте ловци с арбалети.
Никога не съм играл с арбалети, освен в много редки случаи, както и частично в свят 4 понастоящем.
3. Ти и останалите сте ползвали тежки брони.
Никога не съм слагал тежка броня на мой герой, наемник или страж.

По точка 2 - в свят 4 е приемливо да се играе с арбалети, тъй като там практически не си застрашен от двубой с някого в зона.
Всичко ефективно в ИХ вече е измислено + един куп други стратегии, вероятно малко по-малко ефективни, но пък много трудоемки и следователно нерентабилни.
След Нова Година и надеждите за нови съществени промени ти пожелавам ти да си този, който ще наложи да се съобразяват с него. Веднага ще приема твоя стратегия на развитие, ако е достатъчно ефективна и с гордост ще напиша във форума: "Аз копирах Сенсей".

В категория 1 почнах с лък. Кат 2 изцяло се доминира от преслевача с металено копие.  Даже ако си спомняш още се продаваха предмети с-у диаманти.
 Изкарвал сам по някой друг диамант кат купувах редки копия с критичен и лъкове и се купуваха за по няколко диаманта. Легендарните предмети бяха лукс тогава, то това беше и макса на 2-ра кат, са има епици.
В кат 2 се бих до половината с лък ,после смених на копия и кажи речи с копията изкарах до 5-Tа кат .
Взеха да барат много по играта и копията ги ослабиха
смених пак на лък. На арбалет играя от 47 ниво сега съм 49 с стрелеца. Просто повече ми допада арбалета заради по високата долна граница на щетите. Не съм казал че това е най доброто. Просто на мен това ми допада в момента
Но аз и до сега играя с това което ми допада,целта ми не да съм най силния в играта , а играта да ми доставя наслада


pithtath

  • Гост
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2011, 12:30:58 pm »
Разбира се, насладата преди всичко. ИХ е прекрасна игра.

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #25 -: Декември 11, 2011, 09:59:53 pm »
Я да погледне някой в свят 3 и да каже колко свирепи са с 2 ками може би 90 процента:) ЕРАТА Е ДОШЛА НА СВИРЕПИЯ ПРЕСЛЕДВАЧ просто не искате да си признаете:))))) след нова година така да го кръстите  :D

Неактивен Sensei

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 254
  • Karma: +43/-784
    • Профил
Re:ЕРАТА НА СВИРЕПИЯ ВОИН-СВИРЕП ПРЕСЛЕДВАЧ:)
« Отговор #26 -: Декември 11, 2011, 10:58:53 pm »
Всичко е въпрос на личен избор. Но като цяло играта претърпява доста помени.
До голяма степен въпроса е къде барат екипа на играта и къде не барат. Войните бяха един най слабо променения клас герои. Голяма  част оT новите умения са толкова тъпи че никой не ги вдига. И остава стария класически воин които доминира без значение, вида на екипировката.
Иначе както споменах и преди това и преследвачите имаха своите непобедими моменти  когато всеки герои беше пак преследвач с копие и биеше критове на поразия комплект блок,избягване, много ловкост и точност и доминираха. Е екипа реши да ги ореже и след 10-тия рунд щетите падаха на половина, грозна картинка ставаше когато не успееш да убиеш моба до тези 10 рунда. И в крайна сметка  не ние диктуваме модата  хората дето се стараят да балансират играта която след толкова време обаче все още си е на бета  версия