Автор Тема: Проблем при фамилията  (Прочетена 1697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Проблем при фамилията
« -: Януари 06, 2012, 11:34:59 pm »
След дълги мъчения най накрая ми се удаде да мина фамилията.Дотук добре, но ми дава да си взема само едната награда т.е епичния чук.На другото приключение ми дава че не съм го приключил... :o а само тази стъпка ми остана и в двете приключения.Дали не са внесени някакви нововъведения при тия приключения да ги минаваш и двете поотделно или е някакъв бъг?? Ако някой знае да казва ако ли не ще чакаме понеделник ..:) Забравих да кажа героя е viktoraki свят 3.
« Последна редакция: Януари 06, 2012, 11:41:19 pm от viko58 »

pithtath

  • Гост
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #1 -: Януари 07, 2012, 11:33:58 am »
Би трябвало да можете да си получите двете награди с едно преминаване на стъпката. Изчакайте до понеделник за яснота.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #2 -: Януари 08, 2012, 09:19:08 pm »
Значи проблема си го разреших като отидох и пребих следващия бос във фамилията  :hooray: Вече мога да си взема и втората награда което и направих..:)) Но все пак не е лошо да се провери защо така се е получило..за да не стават подобни грешки и в бъдеще... :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #3 -: Януари 09, 2012, 11:44:40 am »
След промяната за замяна на лидера от някоя многостепенна зона,/променя се лидера както и шанса и предметите които пуска с цел да не се ферми постоянно/ Приключенията които имат стъпка в една и съща многостепенна зона трябва да се минават поотделно за всяко приключение.

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #4 -: Януари 09, 2012, 12:11:43 pm »
Това откога важи, че на други хора героите с една спечелена битка с боса във фамилията им дава да си вземат и двете награди които имат?? Става въпрос за период отпреди 20 дена.Сигурно е някакво нововъведение за което никой още не знае???

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #5 -: Януари 09, 2012, 12:12:47 pm »
Това откога важи, че на други хора героите с една спечелена битка с боса във фамилията им дава да си вземат и двете награди които имат?? Става въпрос за период отпреди 20 дена.Сигурно е някакво нововъведение за което никой още не знае???
Зависи кога са приети стъпките

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #6 -: Януари 09, 2012, 02:34:10 pm »
По принцип няма логика да се вземат две награди за една победа в многостепенна зона.
Още повече, че босовете са различни.
И не е само Фамилията, има доста стъпки в много от приключенията в почти всички категории които се дублират а някои като югоизточните кули ги има в по 3 приключения в 5та.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Проблем при фамилията
« Отговор #7 -: Януари 09, 2012, 02:44:20 pm »
По принцип няма логика да се вземат две награди за една победа в многостепенна зона.
Още повече, че босовете са различни.
И не е само Фамилията, има доста стъпки в много от приключенията в почти всички категории които се дублират а някои като югоизточните кули ги има в по 3 приключения в 5та.
И аз съм на това мнение, замяната на лидера като идея спира точенето на зоната , а като ефект и дублирането и преминаването с една битка се прекратява. Ако и самите приключения се подредят хронологично правилно и последователно т.е. в едното да се убива 1-ия лидер а другото да изисква преминаването на 1-ия за да се убие 2-ия лидер ще бъде във много по-добър вариант. Което предполага и по-малка награда от 1-ото преминаване и гарантирано падане на добри предмети , а при втория малък дроп и много добра награда от приключението.